شنبه ۹ مرداد ۱۴۰۰ ,31 July 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۳ ارديبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۱۹
مدیرکل ستاد بحران استانداری سیستان و بلوچستان:
محور ایرانشهر- بم کماکان مسدود است/ بیشترین خسارت بارندگی در زیرساخت های جاده ای، کشاورزی، برق و روستایی
 
علیرضا شهرکی گفت: در بارندگی اخیر بیشتر محورهای مسدود شده بازگشایی شد، اما مسیر ایرانشهر- بم به علت تخریب پل همچنان مسدود است.
علیرضا شهرکی، مدیرکل ستاد بحران استانداری سیستان و بلوچستان در گفت و گو با خبرنگار عصرهامون بیان کرد: شب گذشته به دلیل بارندگی برخی از مسیرهای مواصلاتی استان مسدود شد.

وی ادامه داد: بر اساس گزارش های واصله تا صبح امروز بسیاری از مسیرهای مسدود بازگشایی شده و تنها مسیر ایرانشهر به بم حد فاصل بزمان به سمت مسجد حضرت ابوالفضل (ع) به علت تخریب پل کماکان در ساعات پایانی شب کماکان مسدود است و نیروها در حال تلاش برای بازگشایی آن هستند.

این مقام مسئول تصریح کرد: در باقی مسیرها به دلیل فروکش کردن آب دغدغه چندانی وجود ندارد و انسداد موقت وجود داشت که با فروکش کردن آب اقدامات لازم برای بازگشایی انجام شد، اما در بارندگی های اخیر تعدادی از جاده ها و زیرساخت های برق دچار خسارت شدند.

مدیرکل ستاد بحران استانداری سیستان و بلوچستان ادامه داد: همچنین 2 خودرو گرفتار آب شدند، زیرساخت های کشاورزی، روستایی، آب شهری و قنوات خسارت دیده است که هنوز جمع بندی نهایی آن انجام نشده است.

شهرکی اظهار کرد: بر اساس گزارش های واصله خسارت ها مالی بوده و تاکنون خسارت جانی در بارندگی های اخیر گزارش نشده است، فرمانداری های شهرستان تاکنون گزارش رسمی در خصوص خسارت جانی احتمالی اعلام نکرده اند.

شایان ذکر است؛ به گفته اهالی محلی به علت بارندگی های اخیر و طغیان رودخانه ها مسیر سیب و سوران به هیدوچ و بالعکس مسدود شده است.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۷۱۳۷


ارسال