سه شنبه ۶ مهر ۱۴۰۰ ,28 September 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۳ ارديبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۲۸
کارشناس سیاسی مطرح کرد؛
حضور پر شور در انتخابات باعث سربلندی ملت ایران خواهد شد
 
عیسی نکویی گفت: انتخابات پیام های روشن بسیاری برای غرب و استکبار جهانی خواهد داشت که از مهمترین آن می توان به پشتیبانی ملت ایران از نظام اشاره کرد.
به گزارش عصرهامون؛ عیسی نکویی کارشناس مسائل سیاسی در گفت و گو با اوشیدا گفت: دشمن سال هاست که برای کمرنگ کردن حضور مردم در انتخابات برنامه ریزی می کند.

وی افزود: اما این نقشه های دشمن پس از هر بار حضور با شکوه مردم در انتخابات نابود و از طرفی باعث ضعیف تر شدن آنها در اجرای برنامه های بعدی می شود.

نکویی بیان کرد: انتخابات یکی از بزنگاه های مهمی است که در عرصه بین المللی اعتبار نظام را نشان می دهد و از طرفی باعث می شود تا دشمن نتواند تصمیمات بعدی را بر علیه ملت ایران بگیرد.

وی ادامه داد: هر چند مشکلات اقتصادی در جامعه وجود دارد اما یک انتخاب اصلح و توجه به ظرفیت های داخل می تواند مشکلاتی که در این سال ها ایجاد شده را مرتفع سازد.

نکویی تصریح کرد: انتخابات پیام های روشن بسیاری برای غرب و استکبار جهانی خواهد داشت که از مهمترین آن می توان به پشتیبانی ملت ایران از نظام اشاره کرد.

این کارشناس سیاسی تصریح کرد: در همه کشورها حضور در انتخابات اهمیت بالایی دارد و تنها مختص به کشور ما نیست اما به جهت اینکه حضور حداکثری مردم در این رویداد مهم می تواند باعث مایوس کردن دشمن شود باید پرشور تر از سال های قبل نیز برگزار شود.

وی گفت: پس از انقلاب اسلامی ایران به جهت تضعیف آن دشمن از کنار هیچ رویداد تاریخی به راحتی عبور نکرده است، بسیاری از فتنه ها را سعی کرد در این بستر آماده سازی کند اما با هر بار حضور مردم شکست سنگینی خورد.

وی خاطرنشان کرد: مردم ایران با حضور پر شور خود در این انتخابات می توانند عمق نفوذ دشمن در برنامه های ملی ایران را خنثی کنند.


انتهای پیام/
 
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۷۱۴۲


ارسال