پنجشنبه ۱۶ ارديبهشت ۱۴۰۰ ,6 May 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۳ ارديبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۳۸
یک کارشناس مذهبی مطرح کرد؛
تشکیل دولت جوان و انقلابی گره گشای مشکلات کشور/حضور گسترده در انتخابات و انتخابی اگاهانه ادای دین به خون شهداست
 
حجت الاسلام سید عبدالحسین سجادی گفت: حضور گسترده در انتخابات و توجه به انتخاب اگاهانه ادای دین به خون شهداست و امروز دشمن از نیروی انقلابی توانمند می ترسد.
به گزارش عصرهامون، حجت الاسلام والمسلمین سید عبدالحسین سجادی کارشناس مذهبی در گفت و گو با زاهدنیوز، بیان کرد: انتخابات پیش رو یکی از حساس ترین انتخابات در طول عمر 42 ساله انقلاب است و وظیفه سنگینی در انتخاب اصلح و حضور پرشور پای صندوق های رای بر دوش همه ما گذاشته شده تا در حد توان، نقش خود را در این امر مهم به خوبی ایفا کنیم.

وی افزود: خداوند در آیات قرآن می فرماید: امید تحفه الهی است و چرخ زندگی را به حرکت درآورده و انگیزه زندگی به انسان می دهد افراد باید با امیدواری به الطاف الهی و دوری از یاس در زندگی فردی و اجتماعی به اینده امید داشته باشند چراکه یاس گناهی بزرگ و ضعف سبب زبونی است.

عدم شناخت صحیح کاندیدا و فقدان خودشناسی سبب خسران می شود

وی خاطرنشان کرد: امروز دشمن به واسطه ایستادگی ملت ما خسته و درمانده شده و به دنبال مایوس کردن مردم ماست اما اگر ما به وعده های الهی ایمان داریم باید بدانیم که امید به آینده، آبادانی کشور و فتح قله های بزرگ پیشرفت در گرو تفکر انقلابی است اگر امید را به جامعه تزریق کنیم کار بزرگی انجام داده ایم چراکه یاس و ناامیدی سبب ذلت خواهد شد.

این کارشناس مذهبی تاکید کرد: بدون شک آینده ای روشنی در پیش روی ایران اسلامی است که در مسیر مهدویت و ولایت قدم گذاشته است، برخی عوامل سبب از دست رفتن امید می شود انسان باید نگاهش به زندگی را تغییر دهد تا به پیروزی دست یابد.

وی اذعان کرد: عدم شناخت صحیح کاندیدا و فقدان خودشناسی سبب خسران می شود باید افراد را خوب بشناسیم و بدانیم که مسئولیت این کشور بزرگ را به چه کسی می سپاریم، اگر شناخت کافی نداشته باشیم از مسیر صحیح منحرف می شویم اما با توکل برخداوند و امید به آینده پیروز خواهیم بود.

حجت الاسلام سجادی با بیان اینکه امروز همه ما در این زمان مورد آزمایش پروردگار قرار داریم، ادامه داد: شهدا برگردن همه ما حق دارند باید با حضور در انتخابات و انتخاب فردی اصلح و انقلابی به وظیفه خود در قبال انقلاب و شهدا عمل کنیم تا شرمنده آنان نباشیم، اگر شهید سلیمانی و اطاعت پذیری و ولایتمداری او نبود، داعش نابود نمی شد این سردار بزرگ، انقلاب اسلامی را حرم می دانست و می گفت اگر این حرم ناامن شود حرمین اهل بیت نیز در امنیت نخواهد ماند و شهدای مدافع اسلام، این پدیده شوم را با توکل بر خدا نابود کردند.

حضور پرشور در انتخابات وظیفه ای همگانی است

وی افزود: بدون شک اگر اطاعت پذیری و ولایت پذیری داشته باشیم پیروز میدان خواهیم بود اگر امروز اقتصاد ما بحران زده است علت اصلی آن تحریم نیست بلکه عدم مدیریت و برنامه ریزی و فقدان اطاعت پذیری لازم از ولی فقیه سبب بروز این موارد شده اگر تکیه بر توان داخلی ، اقتصاد مقاومتی و مدیریت جهادی مد نظر رهبری در کشور پیاده می شد دچار این مشکلات نبودیم.

وی گفت: اما وظیفه همه ماست تا با حضور پرشور دشمنان را ناامید کنیم چراکه مخالفان و معاندان از این مشکلات بهره برداری می کنند تا به اهداف شوم خود برسند مردم با حضور گسترده و آگاهانه در این انتخابات و انتخاب فردی انقلابی، شجاع، پرتلاش، متکی به داخل می توانند بسیاری از مشکلات کشور را برطرف کنند.

این کارشناس مذهبی عنوان کرد: هر زمان مدیریت انقلابی در راس امور باشد پیروز خواهیم شد اگر امروز در بحث موشکی به اقتدار نمی رسیدیم دشمن عقب نشینی نمی کرد اما روحیه جهادی و تفکر انقلابی ما را به این موفقیت رساند و از این تفکر باید برای انتخاب فردی شایسته استفاده کنیم.

وی تاکید کرد: حضور گسترده در انتخابات و توجه به انتخاب اگاهانه ادای دین به خون شهداست امروز دشمن از نیروی انقلابی توانمند می ترسد و بیش از یک سال است که تبلیغات خود را آغاز کرده تا اجازه ندهد شخصیتی انقلابی وارد قوه مجریه شود آنان به دنبال افرادی هستند که آمریکا را کدخدا بدانند اگر غرب و آمریکا نجات بخش بشر بود این سرنوشت بر آمریکا و کشورهای خاورمیانه حاکم نمی شد.

وی افزود: ایران اسلامی با وجود همه تحریمها ها و برخی سو مدیریت ها همچنان قدرتمند است و حضور ما در انتخابات مشت محکمی بر دهان آمریکا و دشمنان انقلاب خواهدبود و نفوذ را از کشور دور می کند ،حتی یک رای نیز تحول آفرین است.

حجت الاسلام سجادی خاطرنشان کرد:حتی کسانی که نظام اسلامی را قبول ندارند بدانند که حب وطن نشانه ایمان است، در این عمر 42 ساله انقلاب یک وجب از خاک کشور را به بیگانه ندادیم و با حضورگسترده و آگاهانه در انتخابات خود باری دیگر دست دشمنان و مزدورانش را قطع خواهیم کرد و دولتی جوان، انقلابی، مردمی و شایسته سالار را رقم می زنیم.


انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۷۱۴۴


ارسال