سه شنبه ۲۵ خرداد ۱۴۰۰ ,15 June 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۵ ارديبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۵۷
معاون راهداری اداره کل راهداری جنوب سیستان وبلوچستان مطرح کرد؛
خسارت به زیر ساخت ها و مسدود کردن مسیرهای ارتباطی دستاورد باران به حوزه راه /تردد ایمن در محور ایرانشهر_بم فراهم شد
 
عبدالرحمن نارویی گفت: با تلاش راهداران این اداره کل با احداث کنار گذر در محدوده پل تخریب شده محور ایرانشهر_بم تردد ایمن کاربران جاده ای فراهم شد.
 به گزارش عصرهامون، عبدالرحمن نارویی،معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای جنوب سیستان و بلوچستان بیان کرد: براثر بارندگی های چند روز اخیر پل این محور مواصلاتی اصلی و پر تردد  براثر طغیان رودخانه های محلی مسدود شده بود که با تلاش ۱۷ ساعته راهداران پل تخریبی ایمن سازی شد و به منظور تردد مطمئن هم استانی های گرامی کنار گذر احداث و تابلوهای ایمن نیز نصب شد.

وی افزود: بارندگی این مدت علاوه بر خسارت به زیر ساخت های راهها،  مسدود کردن برخی مسیرهای اصلی و روستایی جنوبی استان را نیز به همراه داشت که تعدادی از این محورها نظیر _ایرانشهر _بم با حضور به موقع راهداران با احداث مسیر انحرافی و نصب علائم ایمنی بازگشایی شد.

 معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای جنوب استان تصریح کرد: با توجه به اعلام هواشناسی استان مبنی بر ادامه بارشها و احتمال وقوع آبگرفتگی در برخی شهرهای استان طی روز های آینده تمهیدات لازم برای مقابله با هرگونه حوادث و خطرات احتمالی اندیشیده شده است.

 وی انگیزه راهداران جنوب استان سیستان و بلوچستان را برای خدمت به مردم توصیف‌ناپذیر ذکر کرد و افزود: مسئولیت‌پذیری و وظیفه‌شناسی قابل تقدیر راهداران مهم‌ترین عامل در پاسداشت جان و مال مردم در جاده‌ها است بطوری که  همکاران ما برای خدمت رسانی به کاربران جاده ای و بازگشایی تمام مسیرها‌ از هیچ تلاشی فروگذار نیستند.

وی ضمن تاکید بر پرهیز شهروندان از انجام سفر های غیر ضروری و تردد در حاشیه رودخانه های فصلی خاطر نشان کرد: عموم مردم می توانند از طریق سامانه ۱۴۱ از وضعیت راه‌ها اطلاع حاصل کنند.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۷۲۱۰


ارسال