علما و سران طوایف سیستان وبلوچستان مطرح کردند؛

غرش مردم ایران علیه اسرائیل از دریچه فضای مجازی/ انزجار از جنایات اشغالگران قدس تمامی ندارد

17 ارديبهشت 1400 ساعت 0:31

علما و سران طوایف سیستان وبلوچستان گفتند: ا️گرچه امسال با توجه به شیوع ویروس کرونا، راهپیمایی روز قدس برگزار نشد اما با پویش‌های جهانی در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی، صدای دفاع و حمایت از مردم مظلوم و بی‌دفاع فلسطین پرطنین‌تر از گذشته شده است.


به گزارش عصرهامون، علما و سران طوایف سیستان وبلوچستان با بیان اینکه شیوع ویروس کرونا مانع حماسه آفرینی مردم در روز قدس نخواهد شد، گفتند: روز جهانی قدس نماد رویارویی حق در برابر باطل و مظهر حمایت جهانی از مردم رنج‌ دیده فلسطین است، امروز جمهوری اسلامی ایران با رهبری امام خامنه‌ای تمام توطئه‌های آمریکا و ایادی استکبار را نقش بر آب کرده و آنها با خیزش و غرش سلیمانی ها مواجه هستند.

صلابت شهید سلیمانی سبب وحشت رژیم صهیونیستی شده بود

مولوی عبدالغنی دهانی، مدرس حوزه های علمیه اهل سنت زاهدان در گفت و گو با خبرنگار ما بیان کرد: حضرت امام خمینی(ره) از ابتدای پیروزی انقلاب، برای اتحاد جهان اسلام، آخرین جمعه ماه مبارک رمضان را روز قدس و حمایت از مردم فلسطین نامگذاری کردند.

وی افزود: مسئله فلسطین، موضوعی مهم و حیاتی برای جهان اسلام است و روز قدس به گفته بنیانگذار کبیر انقلاب، متعلق به جهان اسلام بوده و شیعه و سنی برای آزادی قبله اول مسلمانان باید متحد شوند.

وی خاطرنشان کرد: حمایت از مظلومان جهان وظیفه ای دینی و انسانی است بیش از هشتاد سال از اشغال فلسطین توسط رژیم جعلی صهیونیسم با حمایت آمریکا و انگلیس می گذرد و اسراییل بی رحمانه ترین اعمال را علیه این ملت مظلوم انجام می دهد.

دهانی تاکید کرد: جهان اسلام برای حمایت معنوی و سیاسی از مردم فلسطین، روز قدس را با اعلام برائت و بیزاری از اسراییل غاصب زنده نگاه می دارند، هر کجا ملت فلسطین مقاومت کردند به پیروزی رسیدند چراکه سازش برای انان چیزی جز شکست به همراه نداشته است.

وی ادامه داد: روز قدس روز حمایت ازمردم مظلوم فلسطین است و مسلمانان سرانجام قبله اول خود را از دولت غاصب صهیونیست پس می گیرند و این رژیم جعلی را نابود خواهند کرد پیامبر اکرم(ص) می فرمایند کسی که روزش را بدون دغدغه مسلمین به شب برساند مسلمان نیست و حمایت از ملت فلسطین وظیفه تمام مسلمان جهان است.

این کارشناس مذهبی اذعان کرد: طبق آیات قرآنی خداوند می فرمایند"دشمنان من و خود را دوست نگیرید و با کسانی که با شما وارد جنگ می شوند بجنگید و از مستکبران اعلام بیزاری کنید"، اینها آموزه های دینی ما بوده و مسلمانان هرگز نباید اجازه سلطه به استکبارجهانی بدهند و  آمریکا و اسراییل با جهان اسلام و ملت ایران دشمنی دیرینه دارند و تا آنها دست از خوی استکباری خود برندارند فریادمرگ بر آمریکا و مرگ بر اسراییل، شعار همیشگی ما باقی خواهد ماند.

وی تصریح کرد: داعش با حمایت آمریکا و اسراییل وارد سوریه شد اما شهید سلیمانی توانست با تدابیر خود داعش را نابود کند و این صلابت و اقتدار سردار باعث وحشت رژیم صهیونیستی شده بود، بدون شک مکتب این شهید بزرگ توسط شاگردان و سربازانش ادامه دارد و روزی قدس را آزاد و اسراییل را نابود خواهیم کرد.

مشت های گره کرده ملت ایران بر سر استکبار جهانی کوبیده می شود

مولوی عنایت اله رسولی زاده، امام جمعه اهل سنت مینان شهرستان سرباز در گفت وگو با خبرنگار ما با اشاره به اینکه همگان وظیفه داریم در روز قدس حمایت خود را از مردم مظلوم فلسطین اعلام کنیم، بیان کرد: اگر چه به علت شیوع ویروس منحوس کرونا امسال راهپیمایی روز قدس به صورت حضور در میدان برگزار نمی شود اما مشت های گره کرده ملت ایران همیشه بر سر استکبار جهانی کوبیده می شود.

وی افزود: شعار "مرگ بر آمریکا" و "مرگ بر اسرائیل" تا نابودی استکبار جهانی سر داده خواهد شد، و حمایت از مردم مظلوم فلسطین هیچگاه به فراموشی سپرده نخواهد شد.

این خطیب جمعه ادامه داد: با بهره گیری از ظرفیت فضای مجازی، تنفر و انزجار خود را از رژیم صهیونیستی اعلام کرده وثابت می کنیم مردم فلسطین تنها نیستند.

وی اذعان کرد: موضوع حمایت از قدس یکی از استراتژی های جمهوری اسلامی ایران است، که این امر دسیسه و توطئه بدخواهان نظام را در هم می شکند، بر این اساس به زودی شاهد پیروزی مردم قدس و آزادی فلسطین خواهیم بود.
 
اتحاد رمز موفقیت و آزاد سازی قدس شریف از چنگال رژیم اشغالگر است

مولوی مجیب الرحمن رئیسی، امام جمعه موقت اهل سنت گلشن در گفت و گو با خبرنگار ما با اشاره به اینکه بدترین دشمن مسلمانان بنابر گفته قرآن عظیم الشأن یهود هستند، افزود: یهودیان در طول تاریخ از هیچ ضربه و دسیسه ای علیه اسلام و مسلمین فروگذار نکرده اند.

وی ادامه داد: یهود اولین قبله گاه مسلمین جهان یعنی قدس شریف را به تصرف خود و اشغال کرده که این نشانه اختلاف و تفرقه میان مسلمانان است، پس می طلبد مسلمانان بار دیگر بیدار شوند و سرزمین فلسطین و قدس را از چنگال این رژیم غاصب آزاد کنند‌.

امام جمعه موقت اهل سنت گلشن اضافه کرد: مسلمانان و ملت‌های اسلامی باید برای آزادسازی قدس و فلسطین به پا خیزند، حداقل کاری که در حال حاضر می‌توانیم انجام دهیم است اظهار غمخواری با مردم ستمدیده فلسطین است.

وی گفت: جمهوری اسلامی ایران تنها کشوری است که در بین ممالک اسلامی از مجاهدین و مقاومت بیشترین حمایت و پشتیبانی را داشته و دارد تا جایی که جمعه آخر ماه مبارک رمضان را به نام قدس نامگذاری کرده است تا شکنجه‌ها، آزارها و جنایت های رژیم غاصب اسرائیل علیه مردم فلسطین از یاد نرود.

رئیسی خاطر نشان کرد: در این روز مردم مسلمان ایران اسلامی و دیگر امت‌های اسلامی انزجار و تنفر خود را از رژیم خبیث و اخلال گر اسرائیل اعلام و حمایت خود را از فلسطین مظلوم به نمایش می گذارند.

امام جمعه موقت اهل سنت گلشن اذعان کرد: این بار نیز ملت بصیر و فهیم ایران بنا بر محدودیت های کرونایی که اخیراً به وجود آمده روز قدس را از طریق فضای مجازی برگزار می‌کنند و حضور خود را در این روز به نمایش می‌گذارند‌.

آزادی قدس شریف با وحدت جهان اسلام

بارانی درازهی، خادم ایل بزرگ درازهی نیز با بیان اینکه روز قدس، روزی بزرگ است که با آرمان‌های انقلاب اسلامی عجین و هر سال با شور بیشتری در سراسر جهان و کشور برگزار می شود، گفت: امسال شیوع ویروس کرونا از اهمیت مساله فلسطین برای مردم ما نمی کاهد و آن را از اولویت جهان اسلام خارج نمی سازد.

وی با بیان اینکه روز قدس یادگاری ارزشمند از بنیانگذار کبیر انقلاب امام خمینی (ره) است، افزود: همه ما با حمایت از کشور فلسطین و همراهی با جبهه مقاومت، در روز قدس امسال نیز با صدایی بلند و رساتر از همیشه خواهیم گفت که با وحدت جهان اسلام، قدس شریف آزاد و به صاحبان اصلی آن بازگردانده خواهد شد.

خادم ایل بزرگ درازهی ادامه داد: گوش به فرمام رهنمود‌های حکیمانه رهبر معظم انقلاب هستیم و از تمامی مردم دعوت کرده تا با وحدت و گسترش تفکر مقاومت، در راه بازگرداندن حتمی و قطعی قدس شریف آزاد به صاحبان اصلی آن سهمی هرچند کوچک، اما ارزشمند داشته باشند.

تا نابودی رژیم سفاک اسرائیل و حامیانش از پای نمی نشینیم

احمد صیادی، خادم طایفه بزرگ صیادی هم با اشاره به اینکه نامگذاری آخرین جمعه از ماه مبارک رمضان به روز قدس توسط امام خمینی(ره) نشان از درایت و عمق دوراندیشی معمار کبیر انقلاب دارد، گفت: مسلمانان سراسر جهان هرساله در این روز عظمت اسلام، قدس و جبهه مقاومت را فریاد می زنند.

وی بیان کرد: روز قدس، روز قدرت نمایی جهان اسلام در مقابل قدرت‌های پوشالی و مدعیان حقوق بشر و همچنین روز اتحاد، همبستگی و برخاستن مسلمانان برعلیه نقشه‌های شوم غاصبانی است که سایه شوم تجاوزشان را بر سر قدس کشیده اند.

صیادی ادامه داد: نگاهی گذرا به اوراق تاریخ معاصر نشان می‌دهد، رژیم‌صهیونیستی به رغم هزینه‌های هنگفت و دسیسه‌های سیاسی، فرهنگی، رسانه‌ای و اقتصادی نتوانسته است به اهداف ننگین خود برسد از طرفی جبهه مقاومت با قدرت و اقتدار مثال زدنیِ رزمندگانش در مقابل دست نشانده‌های دول استعماری، قد علم کرده و در این راه شهید سلیمانی‌ها را تقدیم کرده است.

وی اذعان کرد: برپایی مراسماتی مانند راهپیمایی روز قدس در تقویت روحیه مقاومت، مجاهدت و ایستادگی تاثیرات فراوانی دارد، ا️گرچه امسال با توجه به شیوع ویروس کرونا، راهپیمایی روز قدس مانند سال‌های گذشته برگزار نمی‌شود اما پویش‌های جهانی در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی، صدای دفاع و حمایت از مردم مظلوم و بی‌دفاع فلسطین پرطنین‌تر از گذشته شده است.

خادم طایفه بزرگ صیادی خاطر نشان کرد: رژیم غاصب و ظالم صهیونیستی و حامیان سلطه طلب آن بدانند، که مسلمانان هوشیارتر از گذشته، فلسطین را فراموش نکرده اند و تا نابودی این رژیم سفاک و حامیانش از پای نخواهند نشست.

آمادگی کامل برای مقابله بادشمنان اسلام را داریم

مولوی عبدالرحیم ریگیان پور، امام جمعه اهل سنت میرجاوه گفت: همه ساله مردم ایران در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان با عنوان روز قدس از مردم مظلوم فلسطین و غزه حمایت می کنند.

وی بیان کرد: اسرائیل برعلیه مردم بی پناه و بی دفاع فلسطین برنامه هایی دارد درغزه همه ساله جنگ دارند و در این جنگ نابرابر دست تعدادی از کشورهای منطقه به خون مردم مظلوم فلسطین آغشته شده است.

امام جمعه اهل سنت میرجاوه افزود: در طول این سالها تنها کشوری که درکنارمردم بی دفاع غزه بوده است ملت ایران بودند کشورهای اسلامی باید وحدت اسلامی را از ملت و رهبری ایران یاد بگیرند و در مصیبت ها و مشکلات مردم مسلمان حامی هم دیگر باشند.

 وی خاطر نشان کرد: تنها یادگاری امام راحل برعلیه اسرائیل روز قدس بوده اسرائیل همچون یک غده سرطانی بوده  و تا زمانی که ملت ایران است و رهبری مقتدرهستند، صدای مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل طنین انداز خواهد بود.

این خطیب جمعه تصریح کرد: امروزه بحث مقاومت نسبت به گذشته  به مراتب تقویت شده  و در آمادگی کامل برای مقابله با اسرائیل به سر می بریم حتی وجود ویروس کرونا مانع از استکبار ستیزی مردم ایران نشده  و در آخرین نماز جمعه ماه مبارک رمضان  ندای مرگ بر اسرائیل  به گوش جهانیان خواهد رسید.

وی با اشاره به این موضوع که هدف اصلی سردار شهید حاج قاسم سلیمانی اجرای رهنمود های مقام معظم رهبری و نابودی رژیم غاصب و اشغالگر قدس و اتحاد محورمقاومت و تقویت آن بوده است، افزود: آمریکایی ها به خوبی می دانستند تنها کسی که در مقابل آنها ایستادگی می کند و نقشه های شوم آنها را نقش بر آب می کند شهید سلیمانی است ازهمین روی با همکاری دولتمردان حکومت جعلی رژیم اشغالگر قدس وی را به شهادت رساندند.

ریگیان پورتصریح کرد: حاج قاسم سلیمانی هم چون کوهی استوار حامی مردم مظلوم غزه و همه مسلمانانی بود که همواره مورد تهاجم های نیروهای وابسته به آمریکا و اسرائیل بودند.

امام جمعه اهل سنت میرجاوه خاطر نشان کرد: دشمنان اسلام مطمئن باشند که خون  پاک سردار شهید حاج قاسم سلیمانی و همرزمان شهید او فروپاشی حکومت اسرائیل را بیش از پیش مسجل کرده و نابودی این حکومت جعلی بسیار نزدیک است.

وی اذعان کرد:  اگریک حاج قاسم را ازدست داده ایم با این شهادت هزاران حاج قاسم دیگر به وجود آمده اند و تفکر وی و راه او با اقتدار و انگیزه بیشتر ادامه خواهد داشت.

ریگیان پور گفت: شعارمرگ بر آمریکا ادامه دارد و ما آمادگی کامل برای مقابله بادشمنان اسلام را داریم، شیطنت های یهودیان و رژیم صهیونیستی گریبانگیر حامیان آنها شده چرا که ما در سال های گذشته شاهد آن بودیم که کشورهایی که از گروه تروریستی داعش حمایت می کردند از گزند این فرزند شوم حکومت جعلی صهیونیستی درامان نبودند.

روز قدس، نماد بیداری جهان اسلام است

عبدالنبی کرد، بزرگ طایفه کرد با بیان اینکه خیزش و بیداری ملت‌های مسلمان منطقه، باعث شده تا روز قدس اهمیتی روز افزون بیابد، گفت: تدبیر و دور اندیشی امام خمینی (ره) و رهبری دلسوزانه مقام معظم رهبری نتیجه داد و روز جهانی قدس، نماد بیداری جهان اسلام شناخته شد.

وی افزود: روز قدس بهانه‌ و فرصتی است، برای روح‌های علاقه مند به مسأله‌ فلسطین و دل‌های پرشور جوانان و قشرهایی از ملت‌های مسلمان که در چنین روزی از مردم مظلوم فلسطین حمایت و دفاع کنند.

بزرگ طایفه کرد ادامه داد: با توجه به شیوع ویروس کرونا و عدم برگزاری راهپیمایی در این روز بزرگ، این امرهیچ تاثیر و تغییری در ابراز انزجار مردم مومن و انقلابی نسبت به جنایات و خونریزی های رژیم اشغالگر و غاصب قدس ایجاد نخواهد شد.
 
عبدالعزیز مرادزهی، سرطایفه مرادزهی خاطر نشان کرد: امام راحل روز قدس را مبدا بیداری و هوشیاری امت اسلامی دانسته و آخرین جمعه ماه مبارک رمضان را روز قدس نام گذاری کردند زیرا روز هوشیاری و بپاخاستن است.

وی گفت: بدون شک انقلاب اسلامی ایران، ضربه‌هایی سهمگین بر رژیم اشغالگر قدس وارد آورده و از طرفی، جرقه‌ای در دل مردم ناامید فلسطین زده شد که پیروزی ملتی تحت ستم، حتی بدون کمک خارجی و با دست خالی نیز امکان پذیر است.

سرطایفه مرادزهی افزود: انقلاب اسلامی، حمایت همه جانبه از فلسطین مظلوم و دعوت از مسلمانان جهان برای مقابله با اسرائیل را وظیفه خود دانسته و به فرمایش امام راحل، مهمترین پیام روز قدس را محو اسرائیل ازصحنه روزگارمی داند.
 
آمریکا با خیزش وغرش سلیمانی ها مواجه خواهد شد

سردار محمد اکبر نوتی زهی، سرطایفه نوتی زهی اذعان کرد: روز جهانی قدس یادگار ماندگار حضرت امام خمینی (ره) و نماد رویارویی حق در برابر باطل و مظهر حمایت جهانی از مردم رنج‌ دیده فلسطین است.

وی گفت: امروز جمهوری اسلامی ایران با رهبری امام خامنه‌ای تمام توطئه‌های آمریکا و رژیم صهیونیستی و متحدان منطقه‌ای آنها به ویژه آل سعود را نقش بر آب کرده است.

سرطایفه نوتی زهی تصریح کرد: جبهه مقاومت قدرتمندتر از هر زمان دیگری این رژیم تروریستی و نامشروع را به ستوه آورده است.

وی افزود: آمریکا باید بداند که طرح تبلیغاتی و سیاسی معامله قرن، انتقال سفارت آمریکا به بیت‌المقدس، به رسمیت شناختن جولان، تروریستی اعلام کردن سپاه پاسداران و ترور ناجوانمردانه سردار رشید اسلام حاج قاسم سلیمانی که خواب از چشمان صهیونیست غاصب و همراهانش ربوده بود، تلاش‌های مذبوحانه ای است که راه به جایی نخواهد برد و با خیزش وغرش سلیمانی ها مواجه خواهد شد. 

نوتی زهی ادامه داد: امسال نیز علیرغم شیوع ویروس کرونا، بر خلاف توهمات صهیونیست‌ها، انگیزه‌های بیشتری در میان ملت شریف ایران و ملت مسلمان جهان ایجاد شده و با پویش‌های جهانی در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی، صدای دفاع و حمایت از مردم مظلوم فلسطین پرطنین‌تر از گذشته شده است.
 
انتقام خون شهید سلیمانی پا برجاست

مولوی دوست محمد، درواخ امام جمعه اهل سنت شهر کهک زهک در گفت و گو با خبرنگار ما گفت: روز قدس روز جهانی مبارزه با استکبار جهانی است که همه مسلمانان در این روز بر علیه ظلم متحد می شوند.

وی افزود: رژیم جنایتکار صهیونیست با پشتیبانی آمریکا سال هاست که به واسطه منافع خود دست به جنایات هولناکی می زنند که نیاز است جوامع اسلامی به آن ورود جدی داشه باشند.

این خطیب جمعه تصریح کرد: روز قدس یکی از یوم الله های مهم است که نوید نابودی اسرائیل را در این روز مسلمانان جهان فریاد می زنند.
 
امام جمعه شهر کهک زهک بیان کرد: هرچند به دلیل بیماری کرونا نمی توانیم همانند سال های گذشته در صحنه حضور پیدا کنیم اما دشمنان اسلام باید بدانند که هر چه فریاد داریم بر سر آنها همچنان خواهیم کشید.

درواخ خاطرنشان کرد: جنایت بزرگ استکبار جهانی در به شهادت رساندن سردار دلها هنوز قلب میلیون ها مسلمان را به درد می آور،د اسرائیل و شریک جرم آن یعنی آمریکا باید بدانند که انتقام خون شهید سلیمانی پابرجاست.

وی گفت: استکبار جهانی بداند که در راه آزادسازی قدس شیعه و سنی شانه به شانه قدم برمی دارند تا سایه شوم ظلم را از جهان ریشه کن کنند.
 
قدس؛ روز تجلی مبارزه جبهه مقاومت در برابر استکبار و صهیونیسم است

مولوی عبدالرحمن ترنجزر، امام جمعه اهل سنت مسجد زین العابدین چابهار در گفت و گو با خبرنگار ما بیان کرد: روز قدس که تجلی مبارزه با استکبار و صهیونیسم در منطقه است، ابتکار و نگاه امام خمینی (ره) به آینده اسلام بود.

وی با اشاره به اهمیت روز قدس و حمایت از مردم مظلوم فلسطین، افزود: اهمیت این روز برای مردم جمهوری اسلامی ایران هم به لحاظ دینی و مذهبی و هم‌ به لحاظ مسائل منطقه‌ای بر کسی پوشیده نیست و وظیفه تمامی مسملمانان، ملت ها و کشورهای اسلامی جهان حمایت از این مردم مظلوم است.
 
امام جمعه اهل سنت چابهار با اشاره به آیه «إِن تَنصُرُوا اللَّهَ یَنصُرکُم وَیُثَبِّت أَقدامَکُم» تصریح کرد: این وعده خداست و اگر خدا شما را یاری کند، هیچ کس بر شما غلبه نمیکند؛ کمک به مردم فلسطین و قدس کمک به اسلام و مسلمین است.

وی با بیان اینکه از سوی دیگر فلسطین سرزمین و وطن یک امت و ملت است گفت: اینکه یک ملت را از وطن خود آواره کنند این با هیچ قانونی قابل فهم نیست.

ترنجزر ادامه داد: اسرائیلی ها خیلی متکبر بودند خلیج فارس را خلیج عربی میخواندند و ناکانم ماندند آنها خواستند یمن سوریه و عراق با کمک داعش نابود کنند ولی هر کسی که ظلم کند به خودش برمیگردد و طبق بایانات مقام معظم رهبری اسرائیل به زودی نابود خواهد شد.

وی با اشاره به نقش سردار سلیمانی اذعان کرد: این مرد بزرگ و مرد میدان نقشه ها و اراده هایی که دشمنان داشتند نقش برآب کرد یک الگوی و فرد بزرگی بودند و تمامی بیانات مقام معظم رهبری را انجام دادند.

مولوی اهل سنت چابهار با بیان اینکه حق همیشه پیروز است گفت: مذاهب اسلامی که اختلافات جزئی دارند کنار بزارند و با اتحاد کنار هم باشند و وظیفه همه مسلمانان اتحاد و همدلی بین همدیگر است و اقدامی نکنند که دشمنان را شاد کنند.

 روز جهانی قدس عامل وحدت جهان اسلام

مولوی خلیل رسولی زاده، امام جمعه موقت اهل سنت ایرانشهر در گفت و گو با خبرنگار ما بیان کرد: شیوع بیماری منحوس کرونا و احتمال نبود امکان برگزاری راهپیمایی روز جهانی قدس، مانع از ابراز علاقه و ارادت امت‌های اسلامی به قدس شریف و مردم مظلوم فلسطین نخواهد شد.

وی افزود: در ‌آخرین جمعه ماه مبارک رمضان مردم ایران اسلامی یک بار دیگر فریاد عدالت خواهی خود را برای احقاق حقوق مظلومان فلسطین و دیگر مردم تحت ستم استکبار جهانی و اسرائیل تروریست پرور با استفاده از فضای مجازی و دعا کردن علیه کافران سر خواهند داد و  همچنان پایبند به ارزش‌های انقلاب اسلامی خود و یار و یاور مظلومین هستند.

امام جمعه موقت اهل سنت ایرانشهر تصریح کرد: نقش قاسم سلیمانی به عنوان فرمانده ارشد جبهه مقاومت چه در مقابله با نیروهای تکفیری منطقه و در مبارزه با رژیم صهیونیستی به‌ خصوص در جنگ‌های ۳۳ روزه لبنان و ۲۲ روزه غزه غیر قابل انکار است.

وی اضافه کرد: سردار دلها کوه‌ها و بیابان‌ها را به دنبال شهادت جستجو کرد و سرانجام هم به آرزویش رسید، شهادتی که البته ضربه‌ای غیرقابل انکار و وصف ناپذیر به جبهه مقاومت وارد کرد اما به گفته بسیاری از کارشناسان، از خون او هزاران قاسم سلیمانی خواهد جوشید.

رسولی زاده خاطرنشان کرد: شهید حاج قاسم سلیمانی نیز در قلب ما و مجاهدان فلسطین جایگاه ویژه‌ای دارد، این بزرگوار تکیه‌گاه روحی و معنوی برای  جامعه مظلومان بود و همچنان خاری در چشم اشغالگران قدس است.

 وی عنوان کرد: سردار شهید سلیمانی هیچ روزی از حمایت مبارزان و مجاهدان در سرزمین فلسطین دریغ نکرد.

امام جمعه موقت اهل سنت ایرانشهر تصریح کرد: روز جهانی قدس، سبب بیداری و وحدت جهان اسلام و افشای نقشه های پیدا و پنهان غرب و هم پیمانان مدعی آنان است.

وی گفت: به زودی با وحدت و همبستگی مسلمانان زمینه نابودی رژیم اشغالگر قدس این غده سرطانی، فراهم خواهد شد.
 
انتهای پیام/


کد مطلب: 137264

آدرس مطلب: http://www.asrehamoon.ir//fa/doc/news/137264/غرش-مردم-ایران-علیه-اسرائیل-دریچه-فضای-مجازی-انزجار-جنایات-اشغالگران-قدس-تمامی-ندارد

عصر هامون
  http://www.asrehamoon.ir/