جمعه ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ ,18 June 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : جمعه ۱۷ ارديبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۲۱
سرپرست معاون استاندار و فرماندار ویژه ایرانشهر؛
روز قدس آوردگاه نبرد مستضعفان جهان با جبهه‌ استکبار است
 
علی شعبانی گفت: روز قدس، راهبرد همیشگی توحید در جهاد با کفر و شرک است.
به گزارش عصرهامون علی شعبانی، سرپرست معاون استاندار و فرماندار ویژه ایرانشهر در گفت و گو با خبرنگار پهره با اشاره به سخن امام راحل که فرمودند: روز قدس روز اسلام است، بیان کرد: فرا رسیدن روز جهانی قدس را به مسلمانان و هموطنان مومن تبریک عرض می کنم.

وی افزود: روز جهانی قدس، نماد خیزش همیشگی اسلام و مسلمانان در مبارزه با ستم، بی عدالتی و نابرابری، بی قانونی، زیاده خواهی و هر گونه تبعیض علیه انسان ها است.

سرپرست معاون استاندار و فرماندار ویژه ایرانشهر تصریح کرد: قدس، روز جهانی مستضعفان بوده و تا ظلم باشد، مبارزه است و تا مبارزه باشد، ما نیز هستیم.

وی عنوان کرد: روز قدس، راهبرد همیشگی توحید در جهاد با کفر و شرک است.

این مقام مسئول خاطرنشان کرد: با تجدید میثاق با رهبر فرزانه انقلاب اسلامی و اعلام همبستگی با مسلمانان جهان در حمایت از مردم غیور فلسطین، فردا در راهپیمایی مجازی ضدصهیونیستی و ضد استکباری روز قدس شرکت و فریاد ستم کوب مان را بر سر اشغالگران غاصب جنایتکار و آمریکای جهانخوار فرود خواهیم آورد.

وی خاطرنشان کرد: ما اعلام می کنیم پرچم مقاومت برافراشته و مبارزه بی امان و توفنده تا نابودی اسراییل و جبهه کفر ادامه خواهد داشت.

شعبانی عنوان کرد: شهید حاج قاسم سلیمانی در دل جوانان انقلابی ایران و جهان زنده است و امواج خون این بزرگوار و همرزمانش، ایادی کفر و الحاد را در کام مرگ خواهد برد.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۷۲۸۰


ارسال