دوشنبه ۲۴ خرداد ۱۴۰۰ ,14 June 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
محمد جواد سجادی با اشاره به اینکه، غده سرطانی اسرائیل که بر هم زننده امنیت در منطقه است، باید ریشه کن شود، گفت: انتقام خون سردار سلیمانی، با آزادی قدس شریف به ثمر خواهد نشست.
به گزارش عصرهامون محمد جواد سجادی، کارشناس مسائل سیاسی در گفت و گو با خبرنگار پهره بیان کرد: با توجه به وجود ویروس منحوس کرونا و در راستای کنترل و پیشگیری از زنجیره انتقال این بیماری امسال متفاوت ترین روز قدس را داریم، روزی که هیچ گونه راهپیمایی در کشور انجام نمی شود و قرار است ولی امر مسلمین، مقام معظم رهبری به صورت زنده و از طریق رسانه ملی برای جهانیان سخنرانی کنند.

وی افزود: اگر چه امسال هم در روز قدس سردار شهید حاج قاسم سلیمانی بین ملت ايران حضور ندارد ولی راه، منش این بزرگوار همچنان نیز ادامه خواهد داشت.

این کارشناس مسائل سیاسی تصريح کرد: روز قدس برای آمریکا و اسرائیل روزی خواهد بود که به شکنجه ترین حالت طی ۴۰ سال گدشته رسیدند، ولی جبهه مقاومت همچون همیشه بالنده بوده است.

وی با بیان اين که با ریختن خون سردار دلها زمان آزادی قدس شریف نزدیک تر شده، عنوان کرد: سردار شهید سلیمانی در مهر ماه سال ۹۸، چهار ماه قبل از شهادتش در پاسخ به نامه ابوخالد که یکی از فرمانده گردان های غلام فلسطین نوشته بود دفاع از فلسطین عزت و شرف می آورد و اکنون اسرائیل، آمریکا به شکننده ترین دوران خود رسیدند.

سجادی گفت: اکنون هیمنه آمریکائیان و اسرائیلی ها در منطقه از هم پاشیده و انتقام خون سردار سلیمانی، با آزادی قدس شریف به ثمر خواهد نشست.

وی خاطرنشان کرد: امام خمینی (ره) اشغال سرزمین فلسطین و برپایی رژیم جعلی اسرائیل را نه تنها اشغال یک کشور در منطقه می داند، بلکه آن را اشغال امنیتی، فرهنگی و اقتصادی از سوی صهیونیسم جهانی می داند و هدف از تأسیس آن از بین بردن اسلام بوده و اگر کشورها وجود این غده سرطانی را بپذیرند در نتیجه باعث از بین رفتن امنیت و عقب ماندگی در منطقه خواهد شد.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۷۲۸۶


ارسال