سه شنبه ۲۵ خرداد ۱۴۰۰ ,15 June 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : جمعه ۱۷ ارديبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۰۴
در خطبه های نماز جمعه ایرانشهر مطرح شد؛
قدس فراموش شدنی نیست/ دشمنان نظام به دنبال نفوذ هستند
 
امام جمعه ایرانشهر گفت: ملت ایران همچون همیشه حامی و پشتیبان قشر مظلوم بوده و ابراز نفرت خود را از استکبارستیزان تا زمان آزادی قدس اعلام می کنند.
به گزارش عصرهامون به نقل از پهره؛ حجت الاسلام والمسلمین عیسی بزمانی، امام جمعه ایرانشهر در خطبه های نماز جمعه این هفته در مصلی فاطمه الزهرا (س) بیان کرد: آخرین جمعه ماه مبارک رمضان توسط امام راحل، بنیان گذار نظام جمهوری اسلامی روز قدس نامگذاری شده که هر ساله ملت ایران جهت مقابله با استکبار و استکبار ستیزی و ابراز تنفر و انزجار خود از ظلم ستیزی به دفاع از قشر مظلومان علی الخصوص فلسطین می پردازند.

وی با اشاره به سخن مقام معظم رهبری که فرمودند: ما از مسلمین مظلوم حمایت می کنیم، افزود: مسئله فلسطین جهانی شده و گسترش مقاومت در جهت مقابله با نظام سلطه را مشاهده می کنیم و این اتفاق مبارک شکل گرفته و اصلی ترین بازیگران آن غرب آسیا شدند.

این خطیب جمعه تصریح کرد: آرمان های فلسطین نباید فراموش شود و جنایت های رژیم صهیونیستی برای همگان آشکار شده است.

وی با اشاره به فایل صوتی لو رفته وزیر خارجه، عنوان کرد: این قضیه دارای دو مطلب بوده که تجربه چهل ساله نظام جمهوری اسلامی ایران نشان می دهد که بحث تحریم ها و فشارهای اقتصادی و ترور نخبگان و افراد موثر ایران را دشمنان در دستور کار خود قرار دادند و در این شرایط دشمن از مطبوعات و شبکه های اجتماعی استفاده می کند.

وی خاطر نشان کرد: مسئولین باید مبحث نفوذ دشمنان را که یک امر اساسی است مورد توجه خود قرار دهند و با افرادی مورد داری چون اغتشاش گران فتنه ۸۸ مصاحبه انجام شود و محرمانه بودن مطرح نشود و باید تحت پیگیری مسئولین قضایی قرار بگیرد و برای مردم مسئله کاما شفاف سازی شود.

امام جمعه ایرانشهر با اشاره به سخن مقام معظم رهبری در رابطه با فایل صوتی افشا شده وزیر خارجه که فرمودند: نباید از زبان یک مسئول این چنین صحبت هایی بیرون بیاید، بیان کرد: در زمینه برجام و مذاکرات نباید خوش بین به سخنان و وعده های پوچ و توخالی دشمنان نظام جمهوری اسلامی ایران باشیم.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۷۲۹۹


ارسال