سه شنبه ۲۵ خرداد ۱۴۰۰ ,15 June 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : جمعه ۱۷ ارديبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۱۵
نماینده مردم ایرانشهر در مجلس شورای اسلامی؛
مبارزه مسلمانان تا آزادی قدس شریف و نابودی صهیونیست ها ادامه دارد
 
عبدالناصر درخشان گفت: اشغالگران قدس بدانند مسلمانان تا آزادی کامل قبله ی اول مسلمین جهان بر آرمان های خویش پای خواهند فشرد و ذره ای از این هدف مقدس عقب نخواهند نشست.
به گزارش عصرهامون عبدالناصر درخشان، نماینده مردم ایرانشهر در مجلس شورای اسلامي در گفت و گو با خبرنگار پهره بیان کرد: مقام معظم رهبری فرمودند: باید روز قدس را و همه این ایام حساس را که لیلة القدر تاریخ اسلام است، به بیداری و هشیاری بگذرانیم و تا مطلع الفجر نجات ملت های مسلمان و مخصوصا ملت شجاع و مظلوم فلسطین، دست از تلاش نکشیم.

وی افزود: روز جهانی قدس، روز نمایش اقتدار و ایستادگی امت اسلامی و خروش میلیونی ملت های مسلمان جهان و زمان هم صدایی آزادی خواهان و ظلم ستیزان و همراهی و همگامی انسان های با وجدان فارغ از هر رنگ و نژاد و مذهب و مسک و مرام است.

نماینده مردم ایرانشهر در مجلس شورای اسلامي تصریح کرد: قدس روز مبارزه همیشگی و مداوم با رژیم جعلی اسرائیل غاصب و حامیان ظالم و زیاده خواه آن است.

وی اضافه کرد: قدس روز بهم پیوستن و انسجام برای رفتن و رسیدن به قله ی رفیع انسانیت و رهایی و زمان تجلی اراده ی عدالت خواه توده های زجر کشیده دنیا و تبلور اندیشه ی کسانی است که انزجاز خویش را علیه صهیونیست های اشغالگر ابراز و اعلام می کنند.

این مقام مسئول خاطرنشان کرد: نام گذاری روز جهانی قدس از سوی حضرت امام(ره) نشان داد که انقلاب اسلامی ایران و نظام مردمی برخاسته از آن در پی بیداری و آزادی همه ملت های مظلوم جهان و خصوصا ملت ستمدیده ی مسلمان بوده و تا آزادی کامل قدس شریف از پای نخواهد نشست.

وی بیان کرد: اگر چه برای دومین سال متوالی و به دلیل شیوع ویروس منحوس کرونا امکان خروش میلیون ملت بزرگ و مسلمان ایران اسلامی و برگزاری تظاهرات سراسری روز جهانی قدس وجود ندارد، اما اشغالگران قدس بدانند مسلمانان تا آزادی کامل قبله ی اول مسلمین جهان بر آرمان های خویش پای خواهند فشرد و ذره ای از این هدف مقدس عقب نخواهند نشست.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۷۳۰۴


ارسال