سه شنبه ۲۵ خرداد ۱۴۰۰ ,15 June 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : جمعه ۱۷ ارديبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۰۳
نماینده مردم سیستان در مجلس مطرح کرد؛
مردم ایران بزرگترین حامی مظلومان فلسطین/شعار مرگ بر استکبار هر سال پر رنگ تر می شود
 
محمد سرگزی گفت: رژیم غاصب صهیونیست محکوم به نابودی است.
به گزارش عصرهامون؛ محمد سرگزی نماینده مردم سیستان در مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با اوشیدا گفت: روز جهانی قدس نماد یکپارچگی جهان اسلام است چرا که در این روز تمام مسلمانان جهان به یک ید واحد تبدیل می شوند.

وی افزود: روز جهانی قدس از طرف دیگر نماد مبارزه مستضعفین با ستمگران است، روزی که جهان اسلام صدای مظلومیت مردم فلسطین را به گوش جهانیان می رسانند.

سرگزی بیان کرد: مردم ایران بزرگترین حامیان مظلومان فلسطین در جهان به شمار می آیند و یکی از دلایل کمرنگ نشدن شعار مرگ بر اسرائیل نیز همین حمایت هاست.

نماینده مردم سیستان در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: در سال جاری رسانه ها و فضای مجازی نقش مهمی در صادر کردن پیام ملت ایران دارند و لذا باید در این روز حضور پر رنگی در عرصه فضای مجازی داشته باشیم.

سرگزی همچنین تصریح کرد: امروز فرماندهان ارشد آمریکایی به صراحت اعلام می کنند که شهید حاج قاسم سلیمانی نقش مهمی در منطقه ایفا کرده است و یکی از قدرتمندترین مردان میدان مبارزه با داعش بوده است.

پوی ادامه داد: از همین رو با توجه به جنایات استکبار جهانی در منطقه در روز جهانی قدس نفرت و انزجار خود را بیشتر از هر سالی اعلام خواهیم داشت.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۷۳۰۵


ارسال