سه شنبه ۲۵ خرداد ۱۴۰۰ ,15 June 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : جمعه ۱۷ ارديبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۰۷
امام جمعه اهل سنت شهرکهک زهک:
در روز قدس شیعه و سنی هر چه قریاد خواهند داشت بر سر اسرائیل می کشند
 
مولوی دوست محمد درواخ گفت: روز قدس یکی از یوم الله های مهم است که نوید نابودی اسرائیل را در این روز مسلمانان جهان فریاد می زنند.
به گزارش عصرهامون؛ مولوی دوست محمد درواخ امام جمعه اهل سنت شهر کهک زهک در گفت و گو با اوشیدا گفت: روز قدس روز جهانی مبارزه با استکبار جهانی است که همه مسلمانان در این روز بر علیه ظلم متحد می شوند.

وی افزود: رژیم جنایتکار صهیونیست با پشتیبانی آمریکا سال هاست که به واسطه منافع خود دست به جنایات هولناکی می زنند که نیاز است جوامع اسلامی به آن ورود جدی داشه باشند.

وی تصریح کرد: روز قدس یکی از یوم الله های مهم است که نوید نابودی اسرائیل را در این روز مسلمانان جهان فریاد می زنند.

امام جمعه شهر کهک زهک بیان کرد: هرچند به دلیل بیماری کرونا نمی توانیم همانند سال های گذشته در صحنه حضور پیدا کنیم اما دشمنان اسلام باید بدانند که هر چه فریاد داریم بر سر آنها همچنان خواهیم کشید.

مولوی درواخ خاطرنشان کرد: جنایت بزرگ استکبار جهانی در به شهادت رساندن سردار دلها هنوز قلب میلیون ها مسلمان را به درد می آورد اسرائیل و شریک جرم آن یعنی آمریکا باید بدانند که انتقام خون شهید سلیمانی پابرجاست.

وی گفت: استکبار جهانی بداند که در راه آزادسازی قدس شیعه و سنی شانه به شانه قدم برمی دارند تا سایه شوم ظلم را از جهان ریشه کن کنند.انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۷۳۰۸


ارسال