سه شنبه ۲۵ خرداد ۱۴۰۰ ,15 June 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : جمعه ۱۷ ارديبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۰۸
اما جمعه بنجار:
پایان اسرائیل نزدیک است/رژیم غاصب در سراشیبی سقوط قرار دارد
 
حجت الاسلام پارسا گفت: امروز رژیم غاصب صهیونیستی رسوا تر از گذشته از تشکیل کابینه عاجز است و دولت آمریکا هم از آن حمایت نمی‌کند.
به گزارش عصرهامون؛ به نقل از اوشیدا؛ نماز جمعه شهر بنجار با امامت حجت الاسلام محمود پارسا در مصلی این شهر برگزار شد.

حجت الاسلام محمود پارسا امام جمعه شهر بنجار گفت: روز جمعه آخرین جمعه ماه مبارک رمضان روز جهانی قدس یادگار امام راحل است که مستضعفان عالم را امیدوار به امروز کرد.

وی افزود: روز قدس روزیست که ظلم از بین خواهد رفت و امروز می‌بینیم که رژیم غاصب صهیونیستی رسوا تر از گذشته از تشکیل کابینه عاجز است و دولت آمریکا هم از آن حمایت نمی‌کند.

امام جمعه بنجار تصریح کرد: اسرائیل امروز در این باتلاق گیر کرده و روز قبل اعلام شد فرد خبیث نتانیاهو پس از ۱۲ سال به زباله دان تاریخ پیوست همان کسی که بر ایران نقشه می کشید و ایران را متهم به دخالت در امور دیگران می کرد.

وی ادامه دادرئیس جمهور رژیم غاصب رفت اما ایران همچنان پابرجا و استوار است ، اسرائیل در نقشه جغرافیایی یک باریکه ایست که عرض آن ۱۴ کیلومتر است که هر وقت اراده بکنیم آن را نابود خواهیم کرد.

وی گفت: سیاست‌های این رژیم در سراشیبی و سقوط سنگین قرار دارد که رو به زوال هم است و به زودی شاهد سقوط و نابودی این رژیم غاصب و جعلی خواهیم بود .

امام جمعه بنجار تصریح کرد: باید روز به روز که انتخابات نزدیک تر می شویم مردم ما آگاه‌تر شوند بصیرت کافی روشنگری خودشان حفظ کند.

وی گفت: مشارکت حداکثری ، تقوای سیاسی ، عدم تخریب دیگران ،انتخاب اصلح ، معرفی آدم های اصلح توسط خواص جامعه، عدم تخریب دیگران ، دور بودن از فریب نیرنگ و دروغ از مهمترین مسائلی است که در انتخابات پیش رو باید به آن توجه داشت.


انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۷۳۰۹


ارسال