سه شنبه ۲۵ خرداد ۱۴۰۰ ,15 June 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : شنبه ۱۸ ارديبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۱۶
مدیرکل حفاظت محیط زیست سیستان و بلوچستان خبر داد؛
تقدیر از "چشم و چراغ" چابهار/دختر روشندلی که مشوق مردم برای پاکسازی سواحل شد
 
وحیدپورمردان گفت: از دختر روشندل چابهاری که به صورت خودجوش نسبت به پاکسازی سواحل مکران اقدام کرده است، به عنوان الگویی برای دوستداران محیط زیست، تقدیر شد.
وحیدپورمردان، مدیرکل حفاظت محیط زیست سیستان و بلوچستان در گفت و گو با عصرهامون بیان کرد: سیما رئیسی، دختر روشندلی است که در  چابهار، اهالی او را با عنوان "چشم و چراغ" شهر می شناسند، دختری که به صورت خودجوش اقدام به پاکسازی سواحل از زباله ها و پسماندها می کند.

وی ادامه داد: این بانوی روشندل به عنوان الگوی شهروند دوستدار محیط زیست در بین اقشار مختلف مردم معرفی و با تقدیم لوح تقدیر به خط بریل و هدیه از زحمات و خدماتش قدردانی شد.

پورمردان افزود: امروز نقش مردم در حفاظت از محیط زیست بسیار مهم بوده و توجه و انعکاس اخبار مثبت در این حوزه توسط رسانه ها و دوستداران محیط زیست بسیار مثبت، موثر و کارگشاست.
 

به گفته وی، رئیسی، دارنده دکترای علوم سیاسی و مدیر موسسه مردم نهاد خانه امید است که در زمینه حمایت از افراد معلول فعالیت دارد و با وجود عصای‌سفیدی در دست، در سواحل دریای مکران قدم می زند و زباله‌ جمع‌آوری می کند تا با این کار مشوق دیگران در جمع آوری زباله ها و پاکسازی ساحل دریا باشد.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۷۳۱۷


ارسال