سه شنبه ۲۵ خرداد ۱۴۰۰ ,15 June 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : شنبه ۱۸ ارديبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۳۰
در راستای تحقق شعار سال صورت گرفت؛
کشف و رفع تصرف 4 هکتار اراضی ملی به ارزش 200 میلیارد ریال
 
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از کشف و رفع تصرف اراضی ملی بالغ بر 4 هکتار به ارزش 200 میلیارد ریال در عملیات پلیس جنوب شرق کشور خبر داد.
سردار احمد طاهری، فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان در گفت و گو با عصرهامون بیان کرد: رسالت پليس  سیستان و بلوچستان پيش بيني، پيشگيري و کنترل جرایم بوده و نام گذاري سال جاري از سوي مقام معظم رهبري  به نام "توليد، پشتیانی ها، مانع زدایی ها" انگيزه اين استان را براي حمايت از توليد که پايه هاي اقتصاد کشور است، از طريق مبارزه با تمام ابعاد مضاعف کرده است که با اقدام قاطع و موثر خود شاهد تأثير مثبت آن بر زندگي مردم خواهيم بود. 

وی با اشاره به مبارزه جدی پلیس استان و سایر دستگاه های مرتبط با متخلفان اقتصادی، زمین خواران و افرادی که به هر نحوی قصد تصرف اراضی ملی را دارند، افزود: این اقدام و برخورد با متخلفان به طور جد در دستور کار پلیس استان قرار دارد و اجازه نخواهیم داد عده ای سودجو و فرصت طلب اراضی ملی را به تصرف خود در آورده و به اراضی کشاورزی که سبد غذایی مردم است لطمه وارد کنند.

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: در همین راستا با هماهنگی و همکاری اداره منابع طبیعی استان بالغ بر 4 هکتار از اراضی ملی از افراد متصرف خلع ید شد. 

وی اظهار کرد: ارزش ریالی اراضی رفع تصرف شده ملی توسط کارشناسان 200 میلیارد ریال برآورد شده است که افراد متخلف شناسایی و به مراجع قضائی معرفی شده است. 

طاهری با قدردانی از همکاری دستگاه قضائی و دیگر سازمان های مرتبط و همچنین مردم فهيم که در شناسايي و رفع تصرف اراضی ملی، برخورد با متخلفان اقتصای و مبارزه با قاچاق کالا و ارز همکاری مطلوبی را با پلیس استان داشته اند، خاطر نشان کرد: پلیس سیستان و بلوچستان در سراسر استان در حال رصد و پيگيري اخبار و اطلاعات شهروندان عزيز در اين خصوص است، از شهروندان درخواست داریم در صورت مشاهده هرگونه مورد مشکوک مراتب را به مرکز فوريت هاي پليس 110 اطلاع دهند. 

انتهای پیام/ 

 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۷۳۵۵


ارسال