شنبه ۹ مرداد ۱۴۰۰ ,31 July 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۹ ارديبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۳۱
با هدف جلوگیری از ایجاد بازار کاذب انجام شد؛
توزیع حدود 70 هزار حواله لاستیک خودروی سنگین در سیستان و بلوچستان
 
مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان سیستان و بلوچستان گفت: 69 هزار و 437 حواله لاستیک از مردادماه سال 97 تا پایان فروردین ماه سال جاری با نرخ مصوب(ارز چهار هزار و 200 تومان) بین رانندگان ناوگان حمل و نقل عمومی برون شهری این استان توزیع شد.
 ایوب کرد در گفت وگو با خبرنگار عصرهامون بیان کرد: از ابتدای شروع طرح تاکنون تعداد 74 هزار و 573 حلقه لاستیک از سوی سازمان صمت سیستان و بلوچستان تخصیص داده شده که منجر به صدور 69 هزار و 437 حواله از سوی ادارات و نمایندگی های این اداره کل و صنوف بخش حمل و نقل عمومی جاده ای استان شده است.

وی با بیان اینکه هیچ مشکلی در توزیع لاستیک وجود ندارد، افزود: توزیع این لاستیک‌ها با هدف عرضه بدون واسطه و جلوگیری از ایجاد بازار کاذب با هماهنگی سازمان صنعت، معدن و تجارت بین رانندگان ناوگان حمل و نقل عمومی برون شهری استان همچنان تداوم دارد.

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان ادامه داد: لاستیک مورد نیاز ناوگان حمل و نقل برون شهری از محل لاستیک های تامین شده با ارز نیمایی تامین شده است.

این مقام مسئول اذعان کرد: رانندگان و مالکان ناوگان حمل و نقل عمومی برون شهری بار و مسافر استان می توانند با مراجعه به سامانه کالا به آدرس اینترنتی www.kala.ntsw.ir نسبت به تامین لاستیک مورد نیاز خود اقدام کنند.

کرد خاطر نشان کرد: رانندگان حمل و نقل جاده ای استان می توانند هرگونه انتقاد، نظر و پیشنهاد خود را از طریق سامانه تلفنی، پیامکی و اینترنتی ۱۴۱ به این اداره کل انعکاس دهند تا در کمترین زمان مورد رسیدگی قرار گیرد.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۷۳۶۹


ارسال