سه شنبه ۲۵ خرداد ۱۴۰۰ ,15 June 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۹ ارديبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۱۵
سرپرست معاون استاندار و فرماندار ویژه ایرانشهر؛
هلال احمر نیروی خط مقدم در شرایط سخت و بحرانی است
 
علی شعبانی گفت: تلاش نیروهای هلال احمر قابل ستودن است، در حالی که کار آنان توام با خطر بوده و احتمال دارد در انجام عملیات ها نیروها صدمات جسمی ببینند ولی همواره در روزهای حساس و سرد و گرم  در صحنه و در کنار مردم حضور دارند.
به گزارش عصرهامون علی شعبانی، سرپرست معاون استاندار و فرماندار ویژه ایرانشهر در گفت و گو با خبرنگار پهره بیان کرد: در جهان پیچیده امروز به رغم دستیابی به پیشرفت علمی و فناوری های شگفت انگیز، انسان بیش از همیشه در اضطراب ناشی از حس بی ثباتی شرایط و امکان بروز سوانح و حوادث پیش بینی نشده نگران است.

وی افزود: تجارب موجود مبین این است که به دلیل توان محدود ساختارهای دولتی در مدیریت بحران ها و حوادث، وجود نهادهای مردمی بشر دوستانه فرامرزی و غیر وابسته به دولت ها، تنها اتکاء و پشتوانه اطمینان بخش در مقابله با خطرات تهدید کننده زندگی جمعی و فردی است.

سرپرست معاون استاندار و فرماندار ویژه ایرانشهر تصریح کرد: سازمان هلال احمر با کارنامه درخشان در امداد، نجات و فعالیت های بشر دوستانه، سرمایه ارزشمند ملی و بین المللی برای جمهوری اسلامی ایران است.

وی اضافه کرد: در ایرانشهر، شاهد تلاش های ایثارگرانه و خدمات گوناگون جمعیت هلال احمر هستیم که ظرفیت دلگرم کننده ای در مدیریت شهرستان به ویژه برای مقابله با وضعیت های اضطراری و بحرانی ‌وجود دارد.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۷۴۱۴


ارسال