سه شنبه ۲۵ خرداد ۱۴۰۰ ,15 June 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۲ ارديبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۵۸
فرماندار قصرقند:
علماء و ائمه جمعه قصرقند برای جلوگیری از دید و بازدید عید فطر ورود کنند
 
رحیم بخش پاک اندیش گفت: علما، ائمه جمعه و جماعت در قصرقند برای جلوگیری از دید و بازدیدها در عید فطر و رعایت پروتکل‌های بهداشتی و مشارکت هر چه بیشتر مردم برای مقابله با کرونا به طور جدی ورود کنند تا دوباره شاهد پیک جدید شیوع ویروس کرونا نباشیم.
به گزارش عصرهامون به نقل از چهاربهاران؛ رحیم بخش پاک اندیش، فرماندار قصرقند در نشست با علماء، ائمه جمعه و جماعت بیان کرد: با شیوع ویروس کرونای جهش یافته و به دلیل بالا بودن میزان ابتلا، بستری و مرگ بر اثر کرونا، از مردم تقاضا دارم در عید فطر امسال نهایت همکاری را داشته باشند و به دید و بازدید نپردازند تا دوباره وارد پیک کرونا نشویم.
 
وی افزود: نماز عید سعید فطر با رعایت دستورالعمل های بهداشتی در مصلی ها و فضای باز در نقاط مختلف جهت جلوگیری از ازدحام جمعیت برگزار خواهد شد.
 
فرماندار قصرقند همراهی مردم در کنترل و شکست بیماری کرونا را تعیین کننده عنوان کرد و گفت: مردم با پیشگیری مانع سرایت و شیوع بیماری شوند و با شرکت در طرح های غربالگری تست بدهند و از سلامت خود آگاه شوند.
 
وی تصریح کرد: مردم در طرح واکسیناسیون عمومی علیه ویروس کرونا که طبق زمان بندی هم اکنون برای افراد پرخطر بالای ۷۵ سال در حال اجراست با مرکز بهداشت همکاری کنند.
 
 پاک اندیش با اشاره به پیش رو بودن انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی بر مشارکت حداکثری تاکید کرد و افزود: ما مجریان برگزاری انتخابات موظف هستیم طبق قانون و منویات مقام معظم رهبری عمل کرده و انتخاباتی سالم در چارچوب قانون و امنیت برگزار کنیم.
 
وی خاطرنشان کرد: برگزاری انتخابات در فضای رقابتی سالم و مشارکت حداکثری مردم در انتخابات، موفقیت نظام مقدس جمهوری اسلامی در مقابل دشمنان خواهد بود و کشور را در مقابل معاندین نظام بیمه خواهد کرد.
    
انتهای پیام/
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۷۵۸۳


ارسال