دوشنبه ۲۴ خرداد ۱۴۰۰ ,14 June 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۶ ارديبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۵۷
استاندار سیستان و بلوچستان:
اعطای یارانه به بخش خصوصی در توسعه انرژی تجدید پذیر موثر است
 
احمدعلی موهبتی گفت:استفاده از انرژی‌های تجدید پذیر باید بیش از قبل مورد توجه قرار گیرد و با اعطای یارانه و تسهیلات به بخش خصوصی می توان مشارکت بیشتر را در این بخش جذب کرد.
به گزارش عصرهامون به نقل از روابط عمومی شرکت برق منطقه‌ای سیستان و بلوچستان، احمدعلی موهبتی، استاندار سیستان و بلوچستان در جلسه بررسی عملکرد این شرکت و طرح‌های افتتاح شده و در دست اقدام برای سال 1400 که با حضور مدیرعامل برق منطقه‌ای، رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی و مدیران دستگاه‌های اجرایی استان در محل این شرکت برگزار شد گفت: طرح‌ها و پروژه‌هایی که در حوزه صنعت برق در استان به بهره‌برداری رسیده است رضایت بخش است.

وی ادامه داد: استفاده از انرژی‌های تجدید پذیر باید بیش از قبل مورد توجه قرار گیرد و با اعطای یارانه و تسهیلات به بخش خصوصی می توان مشارکت بیشتر را در این بخش جذب کرد.

استاندار بیان کرد: حمایت از صنعت برق بسیار حیاتی است و مشارکت دهیاری‌ها و بخشداری‌ها و همه دستگاه‌ها در اجرای طرح مدیریت مصرف برق ضروری و با اهمیت است.

موهبتی تصریح کرد: تغییر ساعت کار ادارات در راستای اجرای مدیریت مصرف برق از جمله کارهای انجام شده در این خصوص است.

علیرضا پرنده مطلق، مدیرعامل برق منطقه‌ای سیستان‌ و بلوچستان نیز در این جلسه با ارائه گزارشی از عملکرد این شرکت در طرح‌های افتتاح شده در سال گذشته و پروژه‌های در دست اقدام در سال جاری، بیان کرد: با توجه به افزایش مصرف در بخش‌های صنعتی، کشاورزی و خانگی نیاز به فرهنگ سازی و رعایت مدیریت مصرف بیش از پیش لازم و ضروری است.

وی ادامه داد: جهت گذر از پیک بار امسال مشارکت و همیاری سازمان‌ها و مردم بیش‌ از ‌پیش ضروری است، همچنین تشکیل جلسات هفتگی و ارائه گزارش عملکرد دستگاه‌ها در خصوص مدیریت مصرف برق در این زمینه کمک شایانی می کند.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۷۷۵۰


ارسال