دوشنبه ۲۴ خرداد ۱۴۰۰ ,14 June 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
کامران کردی از آغاز کار مجددا احداث بیمارستان تختخوابی پلان شهرستان چابهار پس از توقف ۳۲ سال از کلنگ زنی این پروژه خبر داد.
به گزارش عصرهامون، کامران کردی؛ رییس دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر در گفت و گو با خبرنگار چهاربهاران بیان کرد: پروژه بیمارستان 32 تختخوابی پلان چابهار با مساحت سه هزار و 400 متر مربع پس از سالیان سال توقف با پیگیری های مجدد دانشگاه، نماینده مردم چابهار در مجلس و همکاری وزارت بهداشت و انجام مناقصه و تعیین پیمانکار آن از هفته آینده مجددا شروع به فعالیت می کند.

وی افزود: اعتبار این پروژه 50 میلیارد تومان تخصیص یافته شده و طبق زمانبندی تا پایان سال 1401 آماده بهره برداری است.

رییس دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر تصریح کرد: مرکز سوانح و سوختگی چابهار با مساحت سه هزار و 400 متر مربع در دو طبقه و اعتبار 55 میلیارد تومان که در سال 94 کار ساخت و احداث آن شروع و بنا به دلایلی در سال 97 متوقف می شود، با پیگیری های انجام شده و تعیین پیمانکار از طریق مناقصه، شروع به فعالیت مجدد شد.

وی گفت: این پروژه درمانی تا پایان سال جاری کار احداث آن تکمیل و به بهره برداری خواهد رسید.

کردی اذعان کرد: پروژه ال دی آر که در آذر ماه سال گذشته شروع به فعالیت احداث شده است، در حال حاضر 99 درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

وی افزود: این پروژه درمانی به بزودی پس از تکمیل نهایی و تجهیز آماده بهره برداری می شود.

رییس دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر خاطر نشان کرد: با راه اندازی این پروژه ها تحول عظیمی در حوزه درمان سواحل مکران رقم خواهد خورد و زمینه را برای توسعه فراهم می کند.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۷۷۶۷


ارسال