دوشنبه ۲۴ خرداد ۱۴۰۰ ,14 June 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۸ ارديبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۰۰:۵۸
رئیس جمعیت هلال احمر ایرانشهر خبر داد؛
مرگ دلخراش پسر بچه 6 ساله با سقوط در چاه
 
محمد رضا کرد گفت: پیکر کودک ۶ سال فوت شده از چاه کشاورزی در روستای سرکهوران، توسط نجاتگران جمعیت هلال احمر ایرانشهر با همکاری آتش نشانی، اورژانس و مردم محلی بیرون کشیده شد.
به گزارش عصرهامون محمد رضا کرد؛ رئیس جمعیت هلال احمر ایرانشهر در گفت و گو با خبرنگار پهره بیان کرد: نجاتگران این سازمان طی یک عملیات امدادی، پیکر کودک جان باخته در عمق چاه کشاورزی در روستای سرکهوران از توابع بخش مرکزی این شهرستان بیرون کشیدند.

وی در تشریح عملیات، افزود: ساعت ۱۹ و ۳۰ دقیقه روز دوشنبه حادثه سقوط یک فرد در چاه کشاورزی واقع در روستای سرکهوران توسط عوامل آتش نشانی به جمعیت هلال احمر شهرستان ایرانشهر گزارش شد.

رئیس جمعیت هلال احمر ایرانشهر تصریح کرد: پس از دریافت گزارش این حادثه، یک تیم از جمعیت هلال احمر این شهرستان، یک تیم از پایگاه امداد و نجات جاده ای به محل حادثه اعزام شدند.

وی اضافه کرد: با حضور سایر دستگاه ها، آتش‌نشانی و اورژانس ایرانشهر بلافاصله عملیات نجات آغاز شد.

این مقام مسئول خاطرنشان کرد: کودک مذکور داخل چاه آب کشاورزی سقوط کرده بود و با وجود شرایط سخت، تیم های نجات هلال احمر و آتش‌نشانی عملیات را آغاز کردند و پس از گذشت سه ساعت پیکر بی جان کودک ۶ ساله از داخل چاه خارج و به عوامل اورژانس تحویل داده شد.

وی تصریح کرد: با تایید همکاران اورژانس فوت کودک ۶سال تایید شد و عملیات در ساعت 22 و 35 دقیقه به پایان رسید.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۷۷۷۴


ارسال