دوشنبه ۲۴ خرداد ۱۴۰۰ ,14 June 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۷ ارديبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۱۷
رئیس اداره صمت زابل:
بیش از ۲۶۰ میلیون تخلف صنفی در زابل کشف شد/تشکیل پرونده تخلف برای ۱۹ واحد صنفی
 
رضا شهری زاد گفت: تعداد ۱۹ پرونده تخلف صنفی طی گشت های مشترک بازرسان اداره صمت با تعزیرات حکومتی از واحدهای توزیع کننده کالاهای اساسی در زابل تشکیل شد.
به گزاذش عصرهامون؛ رضا شهری زاد رئيس اداره صنعت معدن و تجارت زابل در گفت و گو با اوشیدا گفت: بازرسان اداره صنعت معدن و تجارت شهرستان زابل به همراه اداره تعزیرات حکومتی، طی ماه جاری بیش از ۲۴۱ واحد صنفی توزیع کننده کالاهای اساسی را بازدید کردند.

شهری زاد افزود: در همین ارتباط تعداد ۱۹ فقره پرونده ۹ مورد عرضه خارج از شبکه و ۹ مورد عدم درج قیمت و یک مورد فروش اجباری با ارزش ۲۶۴ میلیون و ۶۰۰ هزار ریال شناسایی و تشکیل پرونده شده است.

رییس اداره صنعت معدن و تجارت زابل گفت: پنج مورد عرضه خارج از شبکه در بحث روغن و چهار مورد در شکر تنظیم بازار و فروش اجباری نیز در مورد کالای روغن تنظیم بازار بوده که توسط بازرسان اداره صمت با متخلفین برخورد قانونی صورت گرفته است.

وی افزود: از شهروندان درخواست می شود در صورت مشاهده هرگونه گرانفروشی ، کم فروشی ، عرضه خارج از شبکه و فروش اجباری کالا ، خصوصا در بحث کالای تنظیم بازار مراتب را از طریق شماره تلفن ۱۲۴ به ستاد خبری اداره صمت اعلام کنند.


انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۷۷۷۷


ارسال