چهارشنبه ۲۸ مهر ۱۴۰۰ ,20 October 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۸ ارديبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۰۷:۴۹
امام جمعه زابل:
دولت ناموفق فعلی مهمترین دلیل برای حضور حداکثری در انتخابات است
 
حجت الاسلام عزیزی گفت: بخش عمده ای از فشار های اقتصادی و اجتماعی امروز زاییده ضعف مدیرت برخی از مسئولان است که از یک انتخاب بد شروع شد.
به گزارش عصرهامون؛ حجت الاسلام مجتبی عزیزی امام جمعه شهرستان زابل در گفت و گو با اوشیدا گفت: یکی از دلایل حضور حداکثری در انتخابات وجود مشکلات اقتصادی این روزهاست که دولت برای ملت بوجود آورده است.

وی افزود: بخش عمده ای از فشار های اقتصادی و اجتماعی زاییده ضعف مدیرت،نفوذ دشمن و فساد درون سیستمی است که سرچشمه آنها رانت و فساد برخی از مسئولان است که از یک انتخاب بد شروع شد.

امام جمعه زابل تصریح کرد: باید در انتخابات قوی شرکت کنیم تا یک انتخاب خوب داشته باشیم، وقتی بد انتخاب کنیم نتایج بدتر از آن به خودمان باز می گردد.

حجت الاسلام عزیزی تصریح کرد: در حوزه داخلی می دانیم که دولت ما ضمن زحماتی که کشیده است دولت موفقی در بحث معیشت مردم نبوده شاید اگر هشت سال قبل کاندیدها را مطالعه می کردیم و احساساتی نمی شدیم امروز این وضعیت را نداشتیم.

وی ادامه داد: یکی از ضرورت های حضور در انتخابات این است که دولت موفقی به روی کار نیاورده ایم،اگر امروز برخی از همان دولتی ها کاندید انتخابات شده اند و می گویند راه حلی برای رفع مشکلات داریم در همان هشت سال ارائه می کردند لذا باید فهمید که اینها هیچ راه حلی ندارند.

حجت الاسلام عزیزی خاطرنشان کرد: امروز دچار یک سیاست دوگانه از سوی دولت شده ایم، دولت فقط اروپا و غرب را می بیند و از کشورهای غیر از این منطقه چشم پوشی می کند این سایست ها باعث می شود که به کشور ضربه وارد شود.

امام جمعه زابل گفت: باید در دولت بعدی کسانی انتخاب بشوند که یک سیاست واحد داشته باشند، دوگانگی سیاست دولت فعلی این جرات را می دهد که یک شخص با برنامه را انتخاب کنیم.

وی افزود: این روزها در یک پیچ تاریخی خاص قرار داریم، امروز دنیای استکبار درضعیف ترین شکل خود قرار گرفته است و این موشک های جبهه مقاومت است که ساعت، خروج و ورود صهیونیست ها را تعیین می کند.

امام جمعه زابل ادامه داد: امروز جبهه مقاومت در اوج حرکت می کند و طبیعی است که اگر انتخاب ما درست نباشد این جبهه مهم تضعیف می شود لذا انتخاب فرد اصلح و انقلابی از نظر بین المللی نیز مورد اهمیت بالایی دارد.

وی خاطرنشان کرد: باید دولتی را انتخاب کنیم که به گام دوم انقلاب ایمان داشته باشد تا بتوانیم چشم انداز بین المللی برای نظام داشته باشیم.

امام جمعه زابل خاطرنشان کرد: از سر احساسات نباید انتخابی داشته باشیم، حضور هر چه بیشتر و حداکثری باشد توان اجرایی مجری اول کشور بیشتر می شود.

وی با بیان اینکه معیارهایی که مقام معظم رهبری فرموده اند باید مد نظر قرار دهیم گفت: مملکت یک امانت است و باید به کسی آن را بسپاریم که از خدا بترسد، انتخابات پیش رو ماموریت مهمی است که باید از آن سربلند بیرون آییم.


انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۷۷۸۰


ارسال