دوشنبه ۲۴ خرداد ۱۴۰۰ ,14 June 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۸ ارديبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۵۴
به همت دفتر تبلیغات اسلامی شعبه جنوب شرق کشور صورت گرفت؛
سرکشی مبلغین و ارزیابی فعالیت‌های تبلیغی ایرانشهر
 
رئیس دفتر تبلیغات اسلامی شعبه جنوب شرق کشور از ارزیابی و سرکشی مبلغین شهرستان های جنوبی سیستان و بلوچستان در ایام ماه مبارک رمضان خبر داد.
به گزارش عصرهامون حجت الاسلام والمسلمین علیرضا سجادی، رئیس دفتر تبلیغات اسلامی شعبه جنوب شرق کشور در گفت و گو با خبرنگار پهره بیان کرد: با ادامه سرکشی و ارزیابی مبلغین این حوزه در ایام ماه مبارک رمضان در مرحله چهارم این سرکشی ها شهرستان های جنوبی سیستان و بلوچستان مورد ارزیابی قرار گرفتند.

وی افزود: در این مرحله از مبلغین و مکان های تبلیغی شهرستان های سرباز، راسک، نیکشهر، اسپکه، کوتیج، قصرقند، فنوج، چابهار، کنارک، مهرستان، سوران و سراوان ارزیابی صورت گرفت.

سجادی تصریح کرد: با وجود پهناور و طولانی بودن فاصله های مناطق و شهرستان های سیستان و بلوچستان از مجموع 37 مکان تبلیغی، 34 مکان بازدید شد که از این تعداد مکان تبلیغی 29 مبلغ در این مکان ها حضور داشتند که مورد ارزیابی و سرکشی قرار گرفتند.

وی عنوان کرد: مجموعه دفتر تبلیغات اسلامی شعبه جنوب شرق مصمم است در جهت اجرای هر چه بهتر فرآیند تبلیغ در مناطق جنوب شرق کشور و برنامه ریزی جهت اعزام مبلغ به این مناطق، ارزیابی ها و نظارت ها را به صورت حضوری انجام دهد و در راستای کیفیت بخشی به فعالیت های فرهنگی و تبلیغی با همکاری نهادهای تبلیغی دیگر از مبلغین مستقر و مقطعی سرکشی کند.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۷۷۸۷


ارسال