سه شنبه ۲۵ خرداد ۱۴۰۰ ,15 June 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۸ ارديبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۴۱
سلطانی‌فر به مجلس شورای اسلامی فراخوانده شد؛
«چند روز آیندۀ» وزارت ورزش‌وجوانان بعد از ۸ سال نیامد!/ واگذاری سرخابی‌ها، وعدۀ پوچ و بی‌سرانجام دولت
 
بحث واگذاری سرخابی‌ها یکی از وعده‌های پوچ دولت بود که به رغم شعارهای فراوان هرگز اجرایی نشد.
به گزارش عصرهامون به نقل از راه دانا؛ واگذاری دو تیم پرسپولیس و استقلال وعده‌ای کلیشه‌ای و قدیمی است که مدتهاست به گوش می رسد اما تا کنون انجام نشده است. ماموریتی که مصوبه مجلس را دارد و تمامی ارکان مسئول از مجلس تا دولت بر انجام آن تاکید دارند اما این تاکید ظاهرا فقط در حد حرف است و هیچگاه قرار نیست به اجرا شود.
 
دولت تدبیر و امید همانند سایر دولت‌های قبلی از روز نخست بارها و بارها وعده داد که این ماموریت قدیمی انجام داده و به وعده‌های خود جامه عمل خواهد پوشاند.
 
در همین راستا جلسات متعددی با وزارت اقتصاد و سازمان بورس برگزار شد و هر بار وزارت ورزش با صراحت و قاطعیت ادعا می کرد که ظرف چند روز آینده این واگذاری نهایی شده و رسما آغاز می شود اما در حالی که ۸ سال از عمر دولت تدبیر و امید سپری شده و قریب به یک ماه به انتخابات ریاست جمهوری بیشتر باقی نمانده، هنوز چند روز آینده ادعایی وزارت ورزش و جوانان نیامده است!
 
به نظر می رسد که تمامی ادعاهای وزارت ورزش و جوانان درباره واگذاری سرخابی‌ها به بخش خصوصی پوچ بوده و این دولت نیز همانند اسلاف پیشین از انجام این مهم ناتوان و منفعل عمل کرده است.
 
در همین راستا و در پی عدم تحقق واگذاری سرخابی‌ها به بخش خصوصی، مسعود سلطانی‌فر وزیر ورزش و جوانان به مجلس فراخوانده شد تا در خصوص موارد مطروحه پاسخگو باشد.
 
طبق اعلام نصرت الله پژمان فر، وزیر ورزش و جوانان قرار است در کمیسیون اصل نود پاسخگوی نمایندگان مجلس شورای اسلامی باشد.
 
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۷۷۹۴


ارسال