چهارشنبه ۷ مهر ۱۴۰۰ ,29 September 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۳ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۵۲
امام جمعه هامون:
حضور حداکثری در انتخابات مهم و حیاتی است/مشکلات کشور با نگاه به ظرفیت های داخلی حل می شود
 
حجت الاسلام ابراهیم گزمه گفت: مردم در انتخابات پیش رو توجه کنند تا فردی انقلابی،با بصیرت و جوان را انتخاب کنند تا بتواند با تکیه بر ظرفیت درون مشکلات کشور را حل کند.
به گزارش عصرهامون؛حجت الاسلام ابراهیم گزمه امام جمعه شهرستان هامون در گفت و گو با اوشیدا گفت: دشمن برای کمرنگ کردن حضور مردم در انتخابات سال هاست که برنامه ریزی های متعددی انجام داده است.

وی افزود: یکی از مهمترین اهداف آنها تزریق نا امیدی در جامعه است که با ناکارامدی برخی از مسئولان آن را تا حدودی محقق نیز کرده اند.

حجت الاسلام والمسلمین گزمه تصریح کرد: حضور در انتخابات از همین رو یک مسئله مهم است که می تواند باعث شکست برنامه های اصلی دشمن شود.

وی خاطرنشان کرد: حضور مردم پای صندوق های رای هرچه بیشتر باشد، قدرت نظام جمهوری اسلامی ایران در زمینه های مختلف نیز بیشتر به چشم می خورد.

امام جمعه هامون گفت: برای به دست آوردن آینده ای روشن مردم باید خود اقدام کنند و به سوی انتخابی اصلح پیش بروند.

وی خاطرنشان کرد: از آن‌جایی که انتخابات صحنه نمایش قدرت نظام و مردم است حضور حداکثری مردم در این رویداد مهم و تاریخی می تواند برنامه های دشمن را به خودشان بازگرداند.

حجت الاسلام گزمه تصریح کرد: بسیاری از مشکلات امروز کشور ناشی از وجود مدیرانی است که خوشبختی را در غرب می دیدند.

وی افزود: مردم در انتخابات پیش رو توجه کنند تا فردی انقلابی،با بصیرت و جوان را انتخاب کنند تا بتواند با تکیه بر ظرفیت درون مشکلات کشور را حل کند.انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۸۰۱۸


ارسال