چهارشنبه ۲۸ مهر ۱۴۰۰ ,20 October 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : سه شنبه ۴ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۰۶
کارشناس مسائل سیاسی مطرح کرد؛
حضور حداکثری در انتخابات پایه های نظام را مستحکم می کند/نقش رسانه ها در انتخابات بسیار مهم است
 
احمد ملاشاهی گفت: مشارکت حداکثری در انتخابات باعث تقویت پایه های نظام شده و از طرفی نیز بخش بزرگی از برنامه های دشمن را نیز خنثی می سازد.
به گزارش عصرهامون؛ احمد ملاشاهی کارشناس مسائل سیاسی در گفت و گو با اوشیدا گفت: انتخابات یکی از مهمترین محورهای اصلی دموکراسی در ایران است.

وی افزود: جمهوری اسلامی ایران یک نظامی بر پایه مردم سالاری دینی و شایسته سالاری است که برای تحقق این مسئله باید به صورت گسترده در انتخابات شرکت کنیم و حضور پر رنگی داشته باشیم.

ملاشاهی بیان کرد: در انتخابات پیش رو نقش نخبگان سیاسی و رسانه ها برای حضور حداکثری مردم پای صندوق های رای بسیار مهم است، کنشگران سیاسی باید با راه اندازی گفتمان انقلابی در جامعه فضای سیاسی انتخابات را شکل دهند و رسانه ها به گسترس این مسئله بپردازند.

ملاشاهی تصریح کرد: مشارکت حداکثری در انتخابات باعث تقویت پایه های نظام شده و از طرفی نیز بخش بزرگی از برنامه های دشمن را نیز خنثی می سازد.

وی ادامه داد: مشارکت حداکثری مردم در انتخابات از اهمیت خاصی برخوردار است، از یک سو سرنوشت کشور را تعیین می کند و از سوی دیگر دشمن را به عقب می راند.

ملاشاهی بیان کرد: رسانه ها در روزهای باقی مانده تا انتخابات روشنگری کنند، افکار عمومی را به سمتی هدایت کنند تا از عواقب عدم حضور در پای صندوق های رای آگاه شوند.

وی خاطرنشان کرد: هر چند که شرایط کرونایی کشور تاثی منفی بر حضور مردم خواهد گذاشت اما ملت ایران همواره در برهه های سخت حماسه سازی کرده اند.


انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۸۰۷۶


ارسال