چهارشنبه ۷ مهر ۱۴۰۰ ,29 September 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۵ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۲۳
امام جمعه اهل سنت شهرکهک زهک:
برگزاری انتخابات پرشور نمایش عزت و اقتدار جمهوری اسلامی است
 
مولوی دوست محمد درواخ گفت: حضور پر شور در انتخابات می تواند نقشه های شوم دشمنان انقلاب اسلامی را نقش بر آب کند و عزت و اقتدار ما را به نمایش بگذارد.
به گزارش عصرهامون؛ مولوی دوست محمد درواخ امام جمعه اهل سنت شهر کهک زهک در گفت و گو با اوشیدا گفت: یکی از مهمترین معیار های انتخاب اصلح انقلابی بودن افراد است.

وی افزود: افراد انقلابی در طول چهار دهه گذشته نشان داده اند که با ولایت مداری و همچنین نگاه به ظرفیت درون می توانند از مشکلات سر بلند بیرون آیند.

امام جمعه اهل سنت شهر کهک زهک ادامه داد: حضور پر شور در انتخابات می تواند نقشه های شوم دشمنان انقلاب اسلامی را نقش بر آب کند و عزت و اقتدار ما را به نمایش بگذارد.

وی خاطرنان کرد: دشمن سال هاست فتنه های خود را در بستر انتخابات به نمایش می گذارد از همین رو با توجه به اینکه در برهه حساسی قرار داریم باید برای حضور در انتخابات پر شور برنامه ریزی دقیقی انجام دهیم.

مولوی درواخ تصریح کرد: مردم در انتخابات پیش رو کارنامه افراد را در نظر بگیرند، انقلابی بودن آن فرد را بسنجند و ببینند که چقدر در عمل ولایت مدار است و در در ظاهر اگر این معیار ها توجه شود قطعا می توانیم به آینده کشور امیدوار باشیم.


انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۸۱۴۵


ارسال