چهارشنبه ۲۸ مهر ۱۴۰۰ ,20 October 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۹ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۳۰
سرپرست مرکز بهداشت ایرانشهر؛
رفتارهای اشتباه مردم به اپیدمی کرونا دامن می زند/ با خاطیان برخورد قانونی می شود
 
محمد جهانگیری نژاد با بیان این که با خاطیان برخورد قانونی می شود، گفت: رفتارهای اشتباه مردم به اپیدمی کرونا دامن می زند.
به گزارش عصرهامون محمد جهانگیری نژاد، سرپرست مرکز بهداشت ایرانشهر در گفت و گو با خبرنگار پهره بیان کرد: با توجه به تغییر رنگ بندی کرونا از زرد به نارنجی و حساسیت این موضوع باید تدابیر پیشگیرانه شدید در شهرستان اعمال شود.

وی افزود: همچنین با توجه به نزدیک شدن به انتخابات باید رعایت پروتکل‌های بهداشتی به صورت جدی در دستور کار قرار بگیرد.

سرپرست مرکز بهداشت ایرانشهر تصریح کرد: باید در کنار ایجاد شور انتخاباتی در شهرستان، از انجام رفتارهایی که به اپیدمی دامن می‌زند، پرهیز کنیم.

این مقام مسئول خاطرنشان کرد: تلاش‌ها و مجاهدت‌ های خستگی ناپذیر کادر بهداشت و درمان طی چند ماه گذشته برای رهگیری و مداوای بیماران کرونایی قابل تقدیر بوده و قطعاً رعایت دستور العمل ها به قطع زنجیره انتقال و انتشار این ویروس کمک خواهد کرد و برای دست یابی به این امر مهم نیازمند مشارکت شهروندان هستیم.

وی بر ضرورت تشدید و استمرار نظارت‌ها بر فعالیت اصناف و رعایت شیوه نامه‌ها تأکید و تصریح کرد: سلامت مردم در اولویت است و با خاطیان برخورد قاطع خواهد شد.

جهانگیری نژاد عنوان کرد: ممنوعیت تردد شبانه داخلی شهرها از ساعت ۲۱ تا ۳ بامداد و نیز تعطیلی مشاغل ۳و۴ طبق دستورالعمل ستاد ملی کرونا و تشکیل گشت های مشترک از جمله مواردی هستند که باید در دستور کار قرار بگیرند و به آن ها توجه شود.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۸۲۵۲


ارسال