شنبه ۹ مرداد ۱۴۰۰ ,31 July 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۹ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۰۸
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان خبر داد؛
آمادگی دستگاه های تابعه وزارت کار برای اجرای برنامه های توسعه ای در سیستان و بلوچستان
 
مهرداد جهاندیده گفت: مجموعه دستگاه های زیر مجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با توجه به شرح وظایف و جامعه مخاطب گسترده ای که دارند می توانند در اجرای برنامه های توسعه ای استان نقش آفرین باشند که این آمادگی در آن ها وجود دارد.
به گزارش عصرهامون؛ مهرداد جهاندیده در شورای هماهنگی دستگاه های تابعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان که با حضور فریبا برنایی بجد فرماندار  تفتان و نمایندگانی از بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و جهاد دانشگاهی برگزار شد، بیان کرد: با توجه به اینکه جامعه هدف وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی بسیار گسترده بوده و همگان از خدمات این وزارتخانه بهره مند می شوند، خوشبختانه با تلاش های مضاعف و پیگیری های مدیران دستگاه های تابعه وزارت، میزان رضایتمندی از این خدمات بسیار زیاد است.

وی اظهار کرد: در راستای هم افزایی به منظور اجرای تفاهمنامه منعقد شده فی مابین بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و استانداری سیستان و بلوچستان، مجموعه دستگاه های وزارت تعاون کار ورفاه اجتماعی در استان آماده همکاری در این خصوص هستند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان همچنین گفت: در اجرای بهتر طرح پیشرفت و آبادانی شهرستان تفتان باید مسئولیت هریک از دستگاه ها مشخص شود تا در جهت تحقق اهداف طرح، برنامه ریزی ها صورت پذیرد.

تفتاون؛ دومین شهرستان کشور برای اجرای طرح آبادانی

فریبا برنایی بجد، فرماندار شهرستان تفتان هم در این جلسه گفت: طرح آبادانی و پیشرفت جامع تفتان از میان 450 شهرستان کشور که متقاضی اجرای طرح بوده اند، تصویب و انتخاب شد که پس از طرح قلعه گنج، دومین شهرستان کشور برای اجرای طرح آبادانی خواهد بود.

وی افزود: مجموعه وزارت تعاون، کارورفاه اجتماعی به دلیل گستردگی جامعه هدف و نوع خدماتی که ارائه می دهد، تحت تأثیر این طرح خواهد بود و بیشترین کار در طول مسیر با دستگاه های زیر مجموعه این وزارتخانه است و به دلیل اهمیت این موضوع اولین جلسه تبیین و تشریح طرح در اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان برگزار شد.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۸۲۶۲


ارسال