شنبه ۹ مرداد ۱۴۰۰ ,31 July 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۲ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۲۷
در گفت و گو با رییس دادگستری کنارک عنوان شد؛
شایسته سالاری، نتیجه انتخابات مبنی بر انتخاب اصلح/دشمنان به دنبال یافتن روزنه ای برای نفوذ به کشور هستند
 
مجید خسروی گفت: شایسته سالاری، نتیجه انتخابات مبنی بر انتخاب کاندیدای اصلح بوده که موجب گردش مدیریت صحیح در کشور و رفع مشکلات کشور است.
مجید خسروی رییس دادگستری کنارک در گفت و گو با خبرنگار عصرهامون، با تاکید بر اینکه حضورحداکثری در انتخابات موجب بالندگی بیش از پیش انقلاب خواهد شد، بیان کرد: مشارکت حداکثری مردم در گرو اعتماد آنها به کلام کاندیداهای این دوره است.

وی افزود:  دیگر زمان وعده دادن نیست و مردم به عمل افراد نگاه می کنند و چون فهم سیاسی مردم بالا رفته است اولا قطعا باشکوه شرکت خواهند کرد چرا که می دانند به دست خود می توانند وضعیت موجود را تغییر دهند ثانیا اقتدار هر نظامی نیاز به پشتیبانی مردمی دارد که چون ملت ما ملتی مومن و متعهد به ارزشهای انقلاب است مردم مثل همیشه پرشور شرکت خواهند کرد.

خسروی با اشاره به خصوصیات یک کاندیدای اصلح، گفت: شخص اصلحی که در انتخابات می بایست به عنوان ریس جمهور برگزینیم باید دارای خصوصیات خاصی باشد، اول اینکه شخص باتجربه ای باشد، دوم اینکه شخص با حیایی باشد هم از خدا حیا کند و هم در پیشگاه مردم و قانون، سوم با تهدید دشمن عقب نشینی نکند و شجاع باشد، چهارم از قدرت سو استفاده نکند، پنجم متعهد ،ملتزم و عامل به احکام اسلام باشد و در پایان باید تهذیب نفس داشته باشد.

وی ادامه داد: لازمه شایسته سالاری و نتیجه انتخابات مبنی بر انتخاب کاندیدای  اصلح موجب گردش مدیریت صحیح در کشور  و مدیریت صحیح باعث رفع مشکلات کشور خواهد بود.

رییس دادگستری کنارک با اشاره به اینکه چشم بسیاری از کشورها و مردم جهان به انتخابات ما دوخته شده است، اذعان کرد: دلیل اهمیت انتخابات ما برای جهانیان تاثیر بالای عملکرد جمهوری اسلامی ایران در معادلات سیاسی و اقتصادی دنیاست.

وی خاطرنشان کرد:  قرار گیری ایران در منطقه ای که شاهراه اقتصاد دنیاست و  همچنین قدرت ایران که همگان می دانند به پشتوانه حضور مردم است موجب شده تا انتخابات ایران برای همگان با اهمیت باشد.

خسروی با بیان این مطلب که هرگاه  مردم پشتیبان این نظام نباشند راه برای تسلط  بیگانگان فراهم خواهد شد، تصریح کرد:  به همین دلیل است که دشمنان همواره در انتخابات ها و راهپیمایی های مردمی، تحرکات مردم را رصد می کنند تا روزنه ای برای نفوذ پیدا کنند که به لطف الهی در هر دوره ای از انتخابات ناکام بوده اند.

وی در پایان با تاکید بر اینکه اگر چه جهل به قانون رافع مسئولیت نیست، گفت:  تفهیم جرایم انتخاباتی به کاندیداهای شورای شهر بسیار تاثیر گذار بوده و موجب کاهش وقوع این جرایم خواهد شد، درهمین رابطه نیز برگزاری جلساتی از جمله با کاندیداهای شورای شهر و هم در پایگاه هوایی و دریایی و همچنین در نماز جمعه و با معتمدین جهت تشریح و تفهیم جرایم انتخاباتی برنامه ریزشی شده است که امید داریم با توجه به اینکه پیشگیری تاثیر بیشتری بر کاهش جرایم دارد شاهد به حداقل رسیدن جرایم انتخاباتی باشیم.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۸۴۰۵


ارسال