چهارشنبه ۷ مهر ۱۴۰۰ ,29 September 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۳ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۳۰
سرپرست اداره صنعت معدن و تجارت ایرانشهر؛
شرایط قرمز کرونایی برخی اصناف را تعطیل کرد/برخورد قانونی با متخلفان کرونا
 
مهرداد طاهری گفت: با افزایش صعودی آمار مبتلایان به کرونا ایرانشهر به شرایط قرمز بازگشته است؛ از مردم می‌خواهیم که ترددهای خود را کاهش دهند.
به گزارش عصرهامون مهرداد طاهری، سرپرست اداره صنعت معدن و تجارت ایرانشهر در گفت و گو با خبرنگار پهره بیان کرد: با توجه به وضعیت هشدار دهنده کرونا و شرایط قرمز این بیماری در سطح شهرستان مقرر شده فعالیت گروه های ۳،۲ و ۴ ممنوع شوند و تا پایان تعطیلی دو هفته ای، روزانه تعداد ۴ اکیپ متشکل از نمایندگان اتحادیه های صنفی و مرکز بهداشت در دو شیفت صبح و بعد از ظهر بر فعالیت واحدهای صنفی نظارت داشته باشند.

وی افزود: نظارت بر رعایت پروتکل های بهداشتی مشاغل گروه یک توسط اکیپ های تعیین شده به صورت ویژه معمول و در صورت مشاهده هر گونه تخلف با همکاری اماکن انتظامی نسبت به پلمپ واحدهای صنفی اقدام می شود.

این مقام مسئول تصریح کرد: اکیپ های تعیین شده روزانه گزارش عملکرد خود را اعم از تعداد بازرسی ها، تعداد اخطارها و تعداد واحدهای پلمپ شده را به اداره صمت گزارش‌ دهند.

وی خاطرنشان کرد: جلساتی به منظور برنامه ریزی و هماهنگی در جهت نظارت بر صنوف با حضور روسای اتحادیه های صنفی و نمایندگان اطلاعات نیروی انتظامی و مرکز بهداشت در راستای کنترل و پیشگیری هر چه بیشتر کرونا تشکیل می شود که هدف اصلی از تعطیلی برخی اصناف این است که فاصله های اجتماعی را افزایش داده و از حضور جمعیت زیاد در اماکن عمومی خودداری شود.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۸۴۶۰


ارسال