شنبه ۹ مرداد ۱۴۰۰ ,31 July 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۳ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۲۲
حادثه ای هولناک که رنگ خون کرفت؛
آخرین جزئیات از قتل ۸ عضو یک خانواده در زاهدان/ برای صدور حکم قصاص در محل جنایت تلاش می شود
 
مهدی شمس آبادی، دادستان عمومی و انقلاب مرکز سیستان و بلوچستان گفت: دستگاه قضایی دغدغه دارد در اسرع وقت فرد یا افرادی که مسبب این حادثه هستند شناسایی شوند، تلاش ما بر این است که دادگاه حکم قصاص را در محل جنایت صادر کند.
به گزارش عصرهامون؛ سه شنبه 11 خردادماه جاری خبری در فضای مجازی منتشر شد که از جنایتی هولناک پرده برداشت، حادثه ای که نشان دهنده عمق قساوت و سنگدلی فرد یا افراد مسبب آن بود.

در این جنایت که علت آن هنوز مشخص نیست، فرد یا افرادی 2 زن، سه پسر و سه دختر یک خانواده را با شلیک سلاح به قتل رساندند و از محل متواری شدند.

این حادثه خونین در یکی از محلات زاهدان به وقوع پیوست، گویا پدر خانواده در خانه حضور نداشت و حالا با وقوع این حادثه اعضای خانواده اش را از دست داده است.

به گفته محمود سعادتی، فرمانده انتظامی شهرستان زاهدان در ساعت ۱۲:۳۰ ظهر سه شنبه خبر وقوع قتل در یکی از محلات زاهدان از سوی یکی از شهروندان به پلیس اعلام که با حضور ماموران در صحنه جنایت مشخص شد، احتمالا در شب گذشته تعداد هشت نفر از اعضای یک خانواده شامل دو زن، سه پسر و سه دختر با شلیک سلاح به قتل رسیده و عامل یا عاملان این جنایت از محل متواری شده اند.

بر اساس اظهارات فرمانده انتظامی زاهدان ادامه داد: همسر و پدر اعضای این خانواده به علت محکومیت جرائم مواد مخدر زندانی رای باز بوده که روز قبل از حادثه (دهم خرداد ماه) در ساعت ۱۳:۲۰ دقیقه خود را به زندان معرفی کرده است.

تلاش برای صدور حکم قصاص در محل جنایت

مهدی شمس آبادی، دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان در این زمینه بیان کرد: پدر خانواده در منزل حضور نداشت و در مکانی بود که از موضوع اطلاع نداشت، دستگاه قضایی از بدو ورود بازپرس در صحنه همه دستورات لازم را داده است و دغدغه دارد در اسرع وقت فرد یا افرادی که مسبب این حادثه هستند شناسایی شوند و به پرونده آن ها هم رسیدگی شود.

وی اظهار کرد: تلاش ما بر این است که دادگاه حکم قصاص را در محل جنایت صادر کند، از شهروندان می خواهم اگر اطلاعاتی در این زمینه دارند حتما به ما گزارش دهند.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۸۴۷۰


ارسال