شنبه ۹ مرداد ۱۴۰۰ ,31 July 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۶ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۴۹
مدیرعامل توزیع برق سیستان و بلوچستان خبرداد؛
کشف و جمع آوری بیش از ۶ هزار متر کابل غیر مجاز در سیستان و بلوچستان
 
خلیل عوض زاده گفت: ۶ هزار و ۲۵۱متر کابل غیر مجاز از استان کشف و جمع آوری شد.
خلیل عوض زاده، مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق سیستان و بلوچستان به خبرنگار عصرهامون گفت: در برگزاری هفتمین اقدام فراگیر با محوریت کاهش الگوی مصرف ادارات به میزان ۵۰ درصد و اطمینان از تعدیل مصارف ادارات در تعطیلات ۱۳ و ۱۴ خرداد ماه، ۶ هزار و ۲۵۱متر کابل غیر مجاز از استان کشف و جمع آوری شد.

وی بیان کرد: جمع آوری رمز ارزها، تعدیل مصرف روشنایی بلوارها، میدان‌ها و جاده های ورودی و خروجی شهرها و مناطق، کنترل و پایش بار مصرفی ادارات، ارگان ها، نهادها و سازمان ها از جمله اهداف برگزاری این مانور است.

وی ادامه داد: ۵۱ اکیپ، ۱۲۶ نفر نیرو و ۳۳ دستگاه خودرو در ۲۳ اداره و امور توزیع برق سیستان و بلوچستان طی این مانور شرکت داشتند.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق سیستان و بلوچستان بیان کرد: طی برگزاری این مانور برق ۹۰ اداره استان که نسبت به رعایت الگوی مصرف برق ابلاغ شده بی توجه بودند قطع و ۲۱ اداره نیز مورد بازدید قرار گرفتند.

وی با بیان اینکه ۴۰۴ چراغ روشنایی معابر با توان ۳۰ کیلو وات طی این مانور تعدیل شد اظهار کرد: کشف ۶ دستگاه رمز ارز غیر مجاز، رفع ۲۲ نقطه اتصال سست و ۱۲ مورد تعدیل بار فیدر فشار ضعیف از جمله دیگر اقدامات انجام شده در این مانور است.

عوض زاده با بیان اینکه اولویت شرکت توزیع نیروی برق استان تامین برق منازل و مراکز درمانی است گفت: طبق مصوبه هیئت وزیران، برق ادارات باید به میزان ۵۰ درصد مقدار مصرف مشابه سال قبل در ساعات اداری، و تعدیل مصارف ادارات در تعطیلات و ساعت غیر کاری به ۱۰ درصد اقدام کنند و مرکز پایش این شرکت‌ به صورت روزانه میزان مصرف برق ادارات را پایش و مراکزی که نسبت به رعایت این میزان مصرف بی توجه باشند در نوبت اول تذکر و در نوبت بعد قطع خواهند شد.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۸۵۲۷


ارسال