دوشنبه ۱۱ مرداد ۱۴۰۰ ,2 August 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۷ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۲۴
در گفت و گو با رئیس دادگستری نیکشهر عنوان شد؛
انتخاب اصلح بهترین گزینه برای حل مشکلات موجود/انتخابات نه یک وظیفه که یک حق قانونی است
 
سامان صفری گفت: انتخاب اصلح در کنار اینکه می تواند به حل مشکلات موجود کمک کند بهترین پاسخ به اقدامات دشمنان انقلاب اسلامی ایران است.
سامان صفری رئیس دادگستری نیکشهر در گفت و گو با خبرنگار عصرهامون، با دعوت از عموم مردم برای حضور پرشور در انتخابات، بیان کرد: انتخابات نه یک وظیفه که یک حق قانونی است و باید از آن به بهترین شکل استفاده کرد.

وی افزود: همواره در ایام انتخابات رسانه های معاند به دنبال تخریب بوده و می خواهند حضور مردم را تحت تاثیر قرار دهند اما با آگاهی این ملت همیشه در صحنه این نقشه شوم همواره نقش بر آب می شود.

صفری با اشاره به اینکه حضور پرشور در کنار شناخت صحیح و انتخاب اصلح است که به معنای واقعی کلمه می تواند حلال مشکلات کشور باشد، گفت: برای شناسایی یک کاندیدای اصلح باید به نکات زیادی توجه کنیم، رهبر معظم انقلاب به خوبی بساری از خصوصیات یک کاندیدای اصلح را بیان کرده و همچنین می توان با تکیه بر کلام معصومین و قرآن به خصوصیات یک کاندیدای اصلح پی برد.

وی ادامه داد: مردم سیستان و بلوچستان در طول عمر پربرکت انقلاب اسلامی همواره با وحدت پابه کار بوده بی تردید در انتخابات پیش رو نیز همچون گذشته پابه کار بوده و بار دیگر با حضور پرشور خود مشت محکمی در دهان استکبار جهانی خواهند زد.

رئیس دادگستری نیکشهر در پایان با درخواست از نامزده های انتخابات و طرفداران آنان برای رعایت قوانین، تاکید کرد: کاندیداها و طرفداران آنان باید به قوانین انتخاباتی پایبند بوده و از تخریب یکدیگر بپرهیزند.


انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۸۵۵۵


ارسال