چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۴۰۰ ,16 June 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۹ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۲۵
امام جمعه موقت اهل سنت ایرانشهر؛
رئیس جمهور آینده باید قوی و امانت دار نظام باشد
 
مولوی خلیل رسولی زاده گفت: رئیس جمهور باید دارای توان مدیریتی والا و به دور از خیانت بوده و تنها هدفش خدمت به مردم باشد.
به گزارش عصرهامون مولوی خلیل رسولی زاده، امام جمعه موقت اهل سنت ایرانشهر در گفت و گو با خبرنگار پهره بیان کرد: در راستای مدیریت امور و زمامداری کشور برای این که چه شخصی روی کار بیاید، خداوند متعال فرموده این فرد باید دارای دو خصلت قوی و کاردان و دارای توان کاری باشد.

وی افزود: در حقیقت رئیس جمهور باید آگاه به وظایف خود بوده و علاوه بر این ویژگی ها باید امین و امانت دار باشد.

امام جمعه موقت اهل سنت ایرانشهر تصریح کرد: فردی که مدیریت امور کشور رو بر عهده می گیرد حتما باید متخصص باشد و اگر نتواند وظایف خود را به خوبی انجام دهد، در حقیقت به مردم خیانت کرده است.

وی اضافه کرد: مردم در زمان انتخابات برای انتخاب فرد اصلح باید این مسئله را حتما مد نظر قرار بدهند و به شخصی رای بدهند که امین، قوی، امانت دار، متخصص و دارای تعهد باشد.

وی خاطر نشان کرد: یکی از وظایف مردم این است که در انتخابات شرکت کنند و در واقع با این حرکت آنان سرنوشت و آینده کشور خود را تعیین می کنند.

وی عنوان کرد: در حقیقت عدم شرکت مردم در انتخابات ضرر و زیان هایی برای خودشان دارد که از اول انقلاب تاکنون دشمنان به دنبال ایجاد تفرقه بین ملت ايران بودند، اما تا امروز هوشیاری و بصیرت آنان اهداف شان را نقش بر آب کرده است.

وی عنوان کرد: ایران نسبت به سایر کشورها از امنیت پایداری برخوردار بوده و با حضور حداکثری مردم پای صندوق های رای این امنیت دو چندان شده و دشمن از این اتحاد و انسجام ملت ایران به لرزه می افتد.

این خطیب جمعه بیان کرد: کسی که به عنوان رئیس جمهور انتخاب می شود نباید نگاه غرب گرایانه داشته باشد و منافع شخصی را بر منفعت عموم ترجیح دهد و در حقیقت باید عام المنفعه باشد.

وی باید قدرت تصمیم گیری در موقعیت های مختلف را داشته، دارای جسم و روح قوی بوده و به دنبال شهرت و معروفیت و صرفا منافع مالی نباشد.

رسولی زاده اذعان کرد: رئیس جمهور آینده باید از تمام توان خود در حل مسائل بهره گرفته و در برابر دشمنان بتواند کشتی نظام را به سلامت به سمت ساحل هدایت کرده و از موج ها و بحران های پیش رو عبور دهد.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۸۶۵۱


ارسال