چهارشنبه ۲۸ مهر ۱۴۰۰ ,20 October 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۹ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۲۹
رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای شهرستان چابهار مطرح کرد:
میزان مشارکت مردم در انتخابات؛ ارزشمندی انقلاب را به نمایش می دهد/ تقویت قدرت سیاسی و بین المللی ما با خلق حماسه دیگر در خرداد
 
عبدالحمید ناروئی گفت: ارزش و جایگاه حکومت ها بر اساس میزان مشارکت حداکثری مشخص می شود و پایداری نظام ها بر این اساس معیار ارزشمندی است.
به گزارش عصرهامون، عبدالحمید ناروئی؛ رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان چابهار در گفت و گو با خبرنگار چهاربهاران با اشاره به اهمیت حضور حداکثری مردم، اقشار و جامعه برای شرکت در انتخابات بیان کرد: حضور حداکثری مردم در انتخابات نشانه قدرت و اعتبار نظام حکومتی یک کشور و در جهان انتخابات یک اصل مهم است.

وی با اشاره به حضور مردم در روند راه انقلاب و نظام تصریح کرد: این حضور حداکثری مهر تاییدی بر حفظ و پایداری  نظام انقلاب اسلامی است.

وی ادامه داد: حضور مردم در انتخابات یک نمایش پر قدرتی در جهان است که برنامه های مخرب دشمنان را نابود می کند.

ناروئی اذعان کرد: در واقع پایداری و تایید یک نظام و حکومت با مشارکت مردم در انتخابات رابطه مستقیم دارد فقط با مشارکت حداکثری در انتخابات، دشمنان نظام جمهوری اسلامی ناامید و نابود می شوند.

وی با اشاره به جایگاه انقلاب اسلامی در منطقه و الگو پذیری بسیاری از ملت ها اظهار کرد: انقلاب اسلامی همیشه یک نماد پرقدرتی برای بسیاری از ملت های منطقه بوده است و با حضور در انتخابات بعد از گذشت سالیان، این قدرت بزرگ منطقه باز هم در منطقه قدرت نمایی می کند.

رئیس فنی و حرفه ای چابهار با اشاره به تبلیغات منفی دشمن علیه نظام گفت: از ماست که بر ماست، تبلیغات منفی دشمن در حضور حداکثری مردم در انتخابات تاثیر می گذارد اما عوامل موثر تر در حضور حداکثری مردم در انتخابات به نقش و تاثیر برنامه های پیشنهادی قابل اجرای نامزدهای انتخاباتی برمیگردد که چه تاثیری میتواند در اذهان به وجود بیاورند و چگونه اعتماد آحاد مردم را جلب کنند و زمانی که اولویت ملت و مردم باشند قطعا انتخابات با پیروزی همراه می شود.
 
وی افزود: باور های اعتقادی و مذهبی و دینی مردم  در پایداری نظام حکومت اسلامی تاثیر مستقیم دارد و ملت ایران، ملتی با باورهای عمیق دینی و اسلامی قوی، می باشد این دیدگاه رمز پایداری حکومت اسلامی است.

ناروئی خاطر نشان کرد: حضور حداکثری مردم در انتخابات به نفع ملت و نظام جمهوری اسلامی ایران است و توصیه در حضور حداکثری مردم در انتخابات را دارم.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۸۶۷۴


ارسال