سه شنبه ۶ مهر ۱۴۰۰ ,28 September 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۹ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۱۷
فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان عنوان کرد:‏
حضور حداقلی راهبرد دشمنان انقلاب/یک رای به اندازه یک موشک تاثیر گذار است
 
سردار احمد شفایی گفت: راهبرد دشمن همواره حضور حداقلی بوده اما هدف جمهوری اسلامی شرکت گسترده مردم است.
به گزارش عصرهامون به نقل از زاهدنیوز، سردار احمد شفایی فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان در نشست نهضت روشنگری در جمع خواهران بسیجی شهرستان زاهدان بیان کرد: مشارکت حداکثری در انتخابات به معنای پیروزی اسلام، اقتدار ملی، امیدواری مردم، تقویت جریان انقلاب و جریان امام حسینی(ع) است.

وی افزود: راهبرد دشمن همواره حضور حداقلی بوده  اما هدف جمهوری اسلامی شرکت گسترده مردم است، استان ما در دوره انتخابات قبل 76 درصد مشارکت را ثبت کرده و این به معنای ناامیدی و از بین رفتن امیال دشمنان انقلاب است.

وی خاطرنشان کرد: دشمنان از لحظه به لحظه دقایق بهره می برند و پیوسته تلاش می کنند تا با انتقال القائات به شیوه های متنوع و گوناگون در جامعه، مردم را دلسرد و ناامید کنند اما  ما به عنوان مدافعان انقلاب باید از فرصت ها برای خنثی کردن توطئه های آنان و دعوت به حضور گسترده استفاده کنیم بهره مندی از ظرفیت ها دشمن را ناامید می کند.

سردار شفایی تاکید کرد: جریانات سه دسته هستند یک طیف از ابتدای انقلاب نیز با کشور همراهی نکردند و پیوسته در مقابل ما و همراه با دشمن بودند و اکنون نیز امیدی به انان نداریم البته تعداد انها بسیار کم است اما عده ای در طول انقلاب علی رقم همه مشکلات و نامهربانی ها پیوسته در صحنه همراه جمهوری اسلامی بوده و خواهند ماند.

وی اذعان کرد: عده ای نیز به دلایل مختلف مثل القائات دشمن و ناکارامدی های متولیان اجرایی دچار تردید هستند دشمن القا کرده که شرکت کردن و عدم حضور در انتخابات فرقی ندارد باید با این اقشار صحبت کرد ، یک رای به اندازه یک موشک در این مرحله تاثیر گذار است اگر با همه ظرفیت ها و توانمندی ها وارد صحنه انتخابات شویم، پیروز میدان خواهیم بود و آیندگان از ما به خوبی یاد می کنند.

فرمانده سپاه سلمان تصریح کرد: دشمن در هیچ مقطعی دلسوز ما نبوده و در آینده نیز نخواهد بود حضور حداکثری و انتخاب آگاهانه دو عرصه مهمی است که باید به ان توجه کنیم معضلات اساسی امروز کشور حاصل انتخاب بد گذشته است، اگر مردم در معیشت دچار مشکل هستند و یا جوانان بیکار هستند این حاصل انتخاب گذشته است اگر چه تحریم های ظالمانه اثر دارد اما عمده کار مسائل مدیریتی در کشور است.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۸۶۸۰


ارسال