چهارشنبه ۷ مهر ۱۴۰۰ ,29 September 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۰ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۰۷:۴۲
در گفت و گو با رییس دادگستری شهرستان زاهدان عنوان شد؛
لزوم توجه به انتخاب صحیح در کنار حضور حداکثری/یک کاندیدای اصلح باید ولایت مدار و دشمن ستیز باشد
 
علی راهداری گفت: یک فرد اصلح باید در مقابل دشمنان و بدخواهان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و ولایت فقیه محکم و استوار بایستد، سیره و روش پیامبر بزرگ اسلام (ص) و ائمه اطهار (ع) را چراغ راه خود قرار دهد.
علی راهداری رییس دادگستری شهرستان زاهدان در گفت و گو با خبرنگار عصرهامون، با تاکید بر لزوم حضور حداکثری در انتخابات، بیان کرد: حضور پرشور در انتخابات حلال بسیاری از مشکلات موجود است چرا که این حضور پیامی روشن به دشمنان انقلاب مخابره خواهد کرد.

وی افزود: در کنار حضور حداکثری باید به انتخاب اصلح نیز توجه شود چرا که با انتخاب اصلح است که یم فرد شایسته در جایگاه مدیریت قرار خواهد گرفت.

راهداری با اشاره به برخی شاخصه های انتخاب اصلح، بیان کرد: فرد اصلح باید مطیع ولایت فقیه باشد و تمام توان خود را در راه اعتلای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و اهداف و آرمانهای امام خمینی (ره) ومقام معظم رهبری حضرت آیت الله خامنه ای مدظله العالی، به کار بگیرد.

وی ادامه داد: پاسدار خون شهدای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از صدر مبارزات مردم با رژیم منحوس پهلوی تا شهدای دوران دفاع مقدس و شهدای مدافع حرم و همه ی کسانی که جان خود را برای دفاع از ولایت فقیه و جان و مال و عرض و ناموس مردم و تمامیت ارضی ایران اسلامی در طبق اخلاص قرار دادند باشد.

رییس دادگستری شهرستان زاهدان با اشاره به دیگر خصوصیات یک کاندیدای اصلح، خاطرنشان کرد: یک فرد اصلح باید در مقابل دشمنان و بدخواهان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و ولایت فقیه محکم و استوار بایستد، سیره و روش پیامبر بزرگ اسلام (ص) و ائمه اطهار (ع) را چراغ راه خود قرار داده و با ساده زیستی و عمل به دستورات خداوند متعال و رهنمودها و منویات مقام معظم رهبری تمام تلاش خود را جهت حل مشکلات و سرافرازی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران انجام دهد.

وی همچنین با اشاره به اینکه دشمنان همواره به دنبال تخریب انقلاب اسلامی هستند، خاطرنشان کرد: با توجه به جایگاه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در جامعه جهانی و تلاشهای معاندین و بدخواهان و دشمنان در جهت کارشکنی و توقف پیشرفتها و سربلندی نظام، مشارکت گسترده و حداکثری واجدین شرایط در انتخابات موجب مأیوس شدن دشمنان خواهد شد و بار دیگر به همگان ثابت خواهد شد همه ی ملت حامی و دلسوز نظام و گوش به فرمان ولایت فقیه هستند.

راهداری در پایان تصریح کرد: توصیه بنده به کاندیداهای محترم اینست که با رعایت قوانین و احترام به سایر کاندیداها و رعایت اخلاق اسلامی صرفا برنامه‌های خود را ارائه نمایند و از انجام اقدامات و بیان اظهاراتی که در قوانین جرم تلقی شده اجتناب نمایند.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۸۶۸۲


ارسال