چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۴۰۰ ,16 June 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
حجت الاسلام ابراهیم گزمه گفت:ایران امروز، بیش از همیشه به دولتی هشیار، کارآمد و همه جانبه نگر برای عبور از بحران‌های پیش‌رو و ترمیم اقتصاد احتیاج دارد.
به گزارش عصرهامون؛ حجت الاسلام والمسلمین ابراهیم گزمه امام جمعه شهرستان هامون در گفت و گو با اوشیدا گفت: امام (ره) به صراحت در خصوص انتخابات عنوان می کند به زن و مرد و آن کس که به حد رأی دادن قانونی رسیده واجب است این مسئله که در پای صندوق­های تعیین رئیس جمهوری حاضر بشوند و رأی بدهند. چنانچه سستی بکنید، کسانی که می خواهند این کشور را به باد فنا بدهند، ممکن است پیروز شوند.
 
وی افزود: امروز ما در آستانه تصمیمی بزرگ برای کشورمان قرار داریم سالها مبارزه برای احقاق ارزش‌های مردم‌سالاری دینی و نشو جمهوریت بعد از تحمل سالها حکومت فردی و خودکامه، امروز بیشتر از هر زمان دیگری به رأی ما به عنوان حافظ اصل جمهوریت احتیاج دارد.

امام جمعه هامون بیان کرد: حق رأی به عنوان میراث بزرگ انقلاب اسلامی امروز در‌ دستان ماست، پس باید قوی‌تر از هر زمان در حفظ این میراث کوشا باشیم.

حجت الاسلام والمسلمین گزمه تصریح کرد: سرنوشت ما به عنوان یک ملت چنان در هم تنیده است که هر تصمیم جمعی ما، نه تنها برای چهارسال بلکه برای سالهای متمادی زندگی تک‌تک ما را تحت تأثیر قرار خواهد داد از این رو استفاده از این حق مدنی برای بازتاب صدای مطالبات جمعی یک ملت اهمیتی مضاعف دارد.
 
وی گفت: تهدید‌های فزاینده علیه کشور ما از جانب گروه‌های تکفیری در منطقه از یک‌سو و تهدید دولت متخاصم و ماجراجوی جدید در ایالت متحده از سوی دیگر لزوم حضور در صحنه همراه با حفظ وحدت و همگرایی ملی را بیش از پیش عیان می‌کند؛ چرا که حضور مردم، مانع تعرّض دشمن و برای مصونیت کشور است.

وی ادامه داد: ایران امروز، بیش از همیشه به دولتی هشیار، کارآمد و همه جانبه نگر برای عبور از بحران‌های پیش‌رو و ترمیم اقتصاد احتیاج دارد.

امام جمعه هامون گفت: رأی و مشارکت بالا در سطح کشور، نشانه‌ای از حمایت ملی از دولت منتخب و پشتوانه‌ای محکم برای ادامه راه پیشرفت و توسعه کشور و رسیدن ایران اسلامی به جایگاه حقیقی خود در جهان است.

وی خاطرنشان کرد: یک انسان قوی، با کفایت، دارای نشاط و شادابی و شوق به کار و احساس مسؤولیت می‌تواند حرکت20 ساله به سمت چشم‌انداز را که امسال این شروع انجام می‌گیرد با قوت و قدرت آغاز کند.

وی افزود: مدیری که ملت ایران در انتخابات برخواهد گزید، شروع‌کننده است، در واقع وارد کننده کشور در یک دوره جدید و در یک حرکت تازه به سمت همان چیزهایی است که احتیاج دارد.

حجت الاسلام والمسلمین گزمه گفت: ملت ایران می خواهد مدیری را انتخاب کند که بتواند موانع اجرای برنامه را از سر راه ملت ایران بردارد؛ مثل بولدوزری که موانع را برمی‌دارد تا جاده‌ای را صاف کند.انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۸۷۱۶


ارسال