شنبه ۹ مرداد ۱۴۰۰ ,31 July 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۰ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۴۷
کارشناس مسائل سیاسی:
حضور حداکثری در انتخابات حقانیت نظام را ثابت می کند
 
امیر فرزادی گفت: دشمنان باید بدانند که پشت انقلاب اسلامی ایران ملتی بزرگ قرار گرفته است که در صحنه های سیاسی کشور همواره حضور حداکثری داشته اند.
به گزارش عصرهامون؛ امیر فرزادی کارشناس مسائل سیاسی در گفت و گو با اوشیدا گفت: مسئله انتخابات امروز از جنبه های مختلفی برای کشور مهم است که از مهمترین آنها می توان به نگاه عمیق دشمن به این رویداد مهم سیاسی کشور دانست.

وی افزود: دشمن سال هاست که برای عدم حضور مردم نقشه های مختلفی را اعمال می کند تا بتواند با کمرنگ کردن حضور در انتخابات به اهداف و برنامه های خود نزدیک شود.

فرزادی تصریح کرد: آنچه که دشمنان انقلاب اسلامی را سال هاست دور نگه داشته اقتدار نظام جمهوری اسلامی با حضور مردم در صحنه های مختلف سیاسی کشور بوده است.

وی ادامه داد: این اقتدار نظام باعث شده است تا مشروعیت نظام حفظ شود و دنیا بداند که پشت این انقلاب بزرگ ملتی بزرگتر قرار دارد.

فرزادی خاطرنشان کرد: افراد با حضور در انتخابات به طوری علیه نقشه های دشمنان مبارزه خواهند کرد چرا که این حضور ارزشمند باعث نا امیدی غرب و استکبار جهانی خواهد شد.

وی گفت: آنچه که امروز برای ملت ایران نیز مهم است حل مشکلات کشور به دست فردی صالح و انقلابیست که امید داریم مردم با شناخت کامل به کاندیدای صالح رای دهند.


انتهای پیام/
 
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۸۷۱۸


ارسال