دوشنبه ۱۱ مرداد ۱۴۰۰ ,2 August 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : شنبه ۲۲ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۵۱
مدیر حوزه علمیه خواهران اهل سنت ایرانشهر؛
زنان در انتخابات نقش موثری دارند / بالندگی ایران اسلامی با حًور حداکثری مردم
 
سکینه نارویی گفت: حضور حداکثری زنان مای صندوق های رای می تواند عاملی برای دفع نقشه های شوم دشمنان ایران اسلامی باشد.
به گزارش عصرهامون سکینه نارویی، مدیر حوزه علمیه خواهران اهل سنت ایرانشهر در گفت و گو با خبرنگار پهره بیان کرد: حضور زنان در انتخابات بسیار حائز اهمیت بوده، همان گونه که بانوان در پیشرفت جامعه تاثیر گذار هستند و در این زمینه می توانند نقش آفرینی کنند.

وی افزود: نقش زنان در جامعه اسلامی بسیار دارای ارزش بوده به گونه ای که یک زن می تواند جامعه را به سمت و سوی آبادانی بکشاند.

مدیر حوزه علمیه خواهران اهل سنت ایرانشهر تصریح کرد: زنان بهترین کارگردان جامعه هستند، پس آنان می توانند با حضور حداکثری در انتخابات نقش به سزایی داشته و در تعیین سرنوشت آینده کشورشان سهیم باشند..

وی اضافه کرد: شرکت در انتخابات وظیفه است و در این زمینه باید بانوان هم گام اساسی برداشته و در انتخاب فرد اصلح کوشا باشند.

این مدرس حوزه علمیه خاطر نشان کرد: اگر زنان در انتخابات حضور پررنگی داشته باشند، حتما انتخاب درست و اصلح تری انجام می شود، چون این قشر با دقت و توجه کافی فرد اصلح را انتخاب کرده و رای می دهند.

وی بیان کرد: فردی که به عنوان رئیس جمهور انتخاب می شود باید دلسوز مردم، باتقوا و وفادار به نظام جمهوری اسلامی ایران، تابع قانون اساسی کشور عزیزمان ایران باشد.

نارویی اضافه کرد: رئیس جمهور باید توانایی دفاع از حقوق شهروندی را داشته باشند و آگاه به حقوق شهروندان باشد.

وی گفت: شرکت در انتخابات نیز همانند دیگر فرایض از جمله مسائلی است که خداوند بر ما فرض واجب قرار داده و انتخاب کردن یک شخص خوب برای سرپرست کشور یک واجب و فرض به شما می رود.

مدیر حوزه علمیه خواهران اهل سنت ایرانشهر خاطر نشان کرد: در حقیقت اگر بانویی در انتخابات شرکت نکند و فرض کند رای دادن او تاثیری ندارد، به آینده کشورش خیانت کرده است.

وی تصریح کرد: بانوان باید تلاش کنند انتخابات امسال بسیار پرشورتر و باشکوه تر از گذشته برگزار شود، چون دشمنان نظام اسلامی منتظر برخورد مردم بوده تا اگر اتحاد و وحدتی بین آنان وجود ندارد از این موضوع سواستفاده کنند و از این فرصت استفاده و نقشه های شوم شان را بر علیه ایران پیاده سازی کنند.

وی اضافه کرد: همه بانوان واجد شرایط ایران اسلامی برای حضور پای صندوق های رای برای انتخاب فرد اصلح به عنوان زمامدار امور اجرایی کشور آماده هستند.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۸۷۴۷


ارسال