دوشنبه ۵ مهر ۱۴۰۰ ,27 September 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۳ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۳۰
برگزیدگان مسابقه طراحی کتابخانه عشایری معرفی شدند
 
تهران- ایرنا- با پایان روند یافتن داوری آثار راه‌یافته به مرحله نهایی مسابقه ملی «طراحی کتابخانه عشایری» برگزیدگان و شایستگان تقدیر این مسابقه ملی معرفی شدند.
به گزارش عصرهامون به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، مسابقه ملی «طراحی کتاب‌خانه عشایری» برای ارائه طراحی کتابخانه‌ای قابل حمل برای خدمات‌رسانی به مردم شریف عشایر کشور، به همت نهاد کتاب‌خانه‌های عمومی کشور و با مشارکت فب‌لب ایران، برگزار شد.

در این مسابقه ملی بیش از ۴۰۰ تیم طراحی یا طراح مستقل ثبت نام اولیه را برای مشارکت در این مسابقه انجام دادند و در پایان نیز با مشارکت بیش از ۱۷۰ تیم این مسابقه ملی برگزار شد که طی آن مجموعه‌ ارزشمندی از ایده‌های نوآورانه برای طراحی و ساخت یک واحد سیار کتاب‌خانه عشایری به دبیرخانه مسابقه رسید.

آثار رسیده به دبیرخانه مسابقه طی روند داوری بر اساس معیارهای هشت‌گانه‌ «نوآوری در طراحی و ساخت پذیری»، «قابل حمل بودن با وسائل نقلیه مرسوم»، «امکان حمل و نگه‌داری ۲۵۰۰ تا ۴۰۰۰ کتاب و اقلام فرهنگی»، «طراحی درست مکانیزم احتمالی باز و بسته شوندگی طرح»، «فضاسازی کالبدی و پیرامونی ۴۰ تا ۶۰ مترمربعی»، «امکانات چندرسانه‌ای» و «امکان ارائه خدمات دولت الکترونیک» به صورت برخط توسط هیات داوران بررسی و برگزیدگان این جشنواره به شرح زیر معرفی شدند.

رتبه‌ اول: نگار محمدی، فرناز پیکان‌پور، محمود قربانی و محمد رجاییان

رتبه‌ دوم: الهه مرادی و حسین خراسانی

رتبه‌ سوم: احسان لسانی و محمدحسین اقلیدس

همچنین آثار زهره نژادبیگلری، سمانه طغیانی دولت آبادی، سینا رضایی نوایی، عطا خویی همچنین اثر گروهی مژگان افشارفر، فرناز بیات، فاطیما مفید و محمد کاظم‌زاده به عنوان آثار شایسته تقدیر در مسابقه ملی «طراحی کتابخانه عشایری» معرفی شدند.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۸۸۱۵


ارسال