جمعه ۲ مهر ۱۴۰۰ ,24 September 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان سیستان و بلوچستان از صدور 741فقره کارت سلامت رانندگان حمل و نقل عمومی مسافری و باری این استان در 2 ماهه نخست سال جاری خبر داد.
به گزارش عصرهامون، تیمور باقری بیان کرد: کارت های سلامت صادرشده این مدت نسبت به مدت مشابه سال گذشته با 595 فقره رشد 25 درصدی را نشان می دهد.

وی ادامه داد: در حال حاضر چهار مركز تخصصی طب كار تحت نظارت این اداره در شمال سیستان و بلوچستان مشغول فعالیت هستند.

معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان افزود: در این مراكز آزمایشاتی از قبیل بینایی سنجی، شنوایی سنجی، معاینات پزشكی بالینی فرد نظیر فشار خون، نوار قلب و آزمایشات روتین مانند قند خون، چربی خون و غیره جهت بررسی سلامت رانندگان انجام می شود.

باقری با اشاره به اقدامات صورت گرفته برای تحقق فاصله گذاری اجتماعی هوشمند در حوزه عملکردی این اداره کل، گفت: امکان مشاهده اعتبار و تمدید کارت سلامت رانندگان ناوگان حمل و نقل برون شهری استان از طریق مراجعه به نشانی www.rmto.irبا هدف جلوگیری از شیوع ویروس کرونا وجود دارد.

وی خاطر نشان کرد: در حال حاضر 9 هزار و 413 نفر راننده با 6 هزار و 559 دستگاه در حوزه جابجایی بار و همچنین 2 هزار و 609 راننده مسافری فعال، 905 دستگاه ناوگان اتوبوسی، هزار و 461 دستگاه ناوگان مینی بوسی و 767 دستگاه ناوگان سواری فعال در حوزه تحت پوشش این اداره کل به هموطنان گرامی خدمات ارائه می دهند.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۸۸۱۶


ارسال