چهارشنبه ۲۸ مهر ۱۴۰۰ ,20 October 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۳ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۱۶
در نشست بصیرتی مطرح شد؛
مردم انتقام خون حاج قاسم را با حضور حداکثری در انتخابات از دشمن بگیرند/آمریکا رو به افول است
 
نشست بصیرتی سیاسی ویژه فرماندهان حوزه مقاومت، پایگاه های بسیج و اعضای شورا با حضور فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان صبح امروز در ناحیه مقاومت بسیج شهرستان زابل برگزار شد.
به گزارش عصرهامون؛ به نقل از اوشیدا؛در این نشست سردار احمد شفاهی فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان گفت: بسیج از ابتدای تشکیل برای مردم و اسلام خیر و برکت داشته است.

وی افزود: به گونه ای می توان بنیان گذار بسیج را پیامبر اعظم (ص) دانست که حضرت امام نیز با الهام از آن اقدام به تشکیل بسیج مستضعفان کرده اند.

سردار شفاهی ادامه داد: اگر تفکر بسیجی در جامعه امروز نبود بساط انقلاب در همان ابتدا برچیده می شد چرا که تمام طراحی و فتنه های دشمن از ابتدا کامل بود و این تفکر بسیجی است که با قدرت با این تفکرات مبارزه می کند.

فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان گفت: دشمن به ویژه آمریکا پیوسته رو به افول است و در سال های اخیر به وضوح این مهم توسط جهان مشاهده می شود، دشمن ما امروز آن توان دفاعی و قدرت اقتصادی ۴۰ سال گذشته را ندارد، آمریکا در حال حاضر یکی از بدهکارترین دولت ها در جهان تبدیل شده است.

سردار شفاهی تصریح کرد: دشمن امروز به صراحت عنوان می کند که از قدرت هسته ای ایران هراس ندارد اما از تشکیل دولت اسلامی و انقلابی به شدت می ترسند.

وی ادامه داد: مردم ایران دارای بصیرت و فهم سیاسی بالایی هستند و حساب کم کاری برخی از مسئولان را به حساب نظام هیچگاه نخواهند گذاشت.

وی تصریح کرد: علی رغم همه مشکلات رهبر انقلاب بارها اعلام کرده اند که با حضور حداکثری مردم پای صندوق های رای مشکلات حل خواهد شد.

سردار شفاهی گفت: تاثیرگذاری این مرحله از انتخابات با مراحل قبل بسیار متفاوت خواهد بود و مردم با هوشیاری نتیجه انتخاب شیرین خود را خواهند دید.

وی خاطرنشان کرد: بسیج بزرگترین شبکه مردمی است که می تواند در همه عرصه ها و موضوعات نقش آفرینی کند که با فعال بودن پایگاه های بسیج و محلات مهمترین سلول آن نیز فعال تر خواهد شد.


مردم انتقام خون حاج قاسم را با حضور حداکثری در انتخابات از دشمن بگیرند

موسی سنچولی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج زابل نیز در این نشست گفت: یکی از مهمترین مولفه های انتقام خون حاج قاسم حضور حداکثری در انتخابات ۲۸ خرداد است.

وی افزود: دشمن به واسطه تحریم اقتصادی، یک جنگ تمام عیار بر علیه انقلاب اسلامی آغاز کرده است، اما امروز با توجه به قدرت نظامی ایران هیچ کشوری توان مقابله با ما را نخواهد داشت.

سنچولی بیان کرد: حضور حداکثری در انتخابات باعث افول آمریکا خواهد شد، همانطور که مردم سوریه با حضوری بی نظیر خود در انتخالات ریاست جمهوری کشورشان تو دهنی بزرگی به دشمنان زدند.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۸۸۱۸


ارسال