پنجشنبه ۲۹ مهر ۱۴۰۰ ,21 October 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۴ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۴۸
رئیس پليس راهنمايي و رانندگي فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان چابهار خبر داد:
ترخيص خودروهاي رسوبي و غير رسوبي در پاركينگ های چابهار/ تسهيل و تسريع در ارائه خدمات به مالكين خودروهاي توقيفي از نیمه دوم خرداد انجام می شود
 
سرگرد علی چراغی از ترخيص خودروهاي رسوبي و غير رسوبي موجود در پاركينگ هاي شهرستان چابهار از ١٧ خرداد ماه سال جاري خبر داد.
به گزارش عصرهامون، سرگرد علی چراغی؛ رئیس پليس راهنمايي و رانندگي فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان چابهار در گفت و گو با خبرنگار چهاربهاران بیان کرد: بنا به تدابير فرمانده ناجا و رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی نیروی انتظامی استان سیستان و بلوچستان در راستاي افرايش رضايتمندي مردم با هدف صيانت از اموال مردم و حذف فرآيندهاي تشريفات غيرضروري اداري، تسهيل و تسريع در ارائه خدمات ترخيص خودروهاي توقيفي به مالكين تسهيلات ويژه اي در نظر گرفته شده است.
 
وی افزود: مالكان وسايل نقليه توقيفي با همراه با داشتن كارت ملي، ارائه مدرك خودرو شامل سند مالكيت (برگ سبز)، كارت سند كارخانه سازنده و بيمه نامه شخص ثالث به دفاتر پليس+١٠ مراجعه كنند.
 
رئیس راهور شهرستان چابهار تصریح کرد: تسهيلات و مشوق هاي طرح ترخيص فوق العاده كه در نظر گرفته شده است شامل: بخشودگي سوابق دو برابر شده به اصل جرايم راهنمايي و رانندگي، فراهم كردن شرايط تقسيط جرائم رانندگي با اعطاي فرصت يكساله، ايجاد امكان ترخيص خودروهاي فاقد بيمه شخص ثالث با اخذ تعهد عدم تردد در معابر عمومي، ترخيص خودرو با ارائه مدارك مالكيت توسط مالك يا وكيل قانوني وي در صورت نداشتن قبض پاركينگ است.
 
وی گفت: خودروهاي فرسوده و همچنين خودروهايي كه هيچگونه سابقه اي در سامانه شماره گذاري پليس ندارند از اين خدمات مستثني هستند.
 
چراغی با اشاره به اینکه اين طرح به مدت دو ماه ادامه دارد خاطرنشان کرد: این طرح از طريق دفاتر خدمات پليس +١٠ اجرا خواهد شد وخودروهايي كه قبل از سال ٩٩توقيف شده اند ميتوانند از اين فرصت بوجود آمده استفاده كنند.
 
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۸۸۵۱


ارسال