جمعه ۲ مهر ۱۴۰۰ ,24 September 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۴ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۳۷
در روز جهانی اهداکنندگان خون انجام شد؛
پویش اهدای خون کارکنان شرکت برق منطقه‌ای سیستان و بلوچستان
 
همزمان با روز جهانی اهداکنندگان خون، تعدادی از کارکنان شرکت برق منطقه ای سیستان و بلوچستان خون خود را اهدا کردند.
به گزارش عصرهامون، به نقل از روابط عمومی شرکت برق منطقه ای سیستان و بلوچستان، امروز همزمان با روز جهانی اهداکنندگان خون، مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای سیستان و بلوچستان به همراه معاونان و جمعی از کارکنان این شرکت با هدف فرهنگ سازی مدیریت مصرف برق و اهدای خون به بیماران نیازمند با حضور در مرکز انتقال خون زاهدان اقدام به انجام این کار خداپسندانه کردند.

علیرضا پرنده مطلق، مدیرعامل برق منطقه ای سیستان و بلوچستان در دیدار با سهیلا خسروی، مدیرکل انتقال خون استان بیان کرد: پویش اهدای خون کارکنان برق منطقه ای سیستان و بلوچستان، با هدف فرهنگ سازی و همیاری در مواقع بحرانی و یاری رسانی به هموطنانمان در شرایط نیاز انجام شد و هدف از آن همراهی مردم در شرایط بحرانی امسال صنعت برق است. 

وی افزود: با توجه به افزایش دمای هوا و مصرف بی سابقه برق، اکنون همانند زمانی که نیاز به همیاری مردم در اهدای خون است مردم می توانند با مشارکت و همیاری در مدیریت مصرف برق حتی با خاموش کردن یک لامپ اضافی سهیم شوند و در کاهش مصرف برق کمک شایانی کنند.

این مقام مسئول بر اهمیت فرهنگ سازی مدیریت مصرف برق در شرایط بحرانی امسال با توجه به گرمای شدید هوا تاکید و فرهنگ سازی را مهم و ضروری بیان کرد.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۸۸۵۵


ارسال