دوشنبه ۱۱ مرداد ۱۴۰۰ ,2 August 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۵ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۲۸
نماینده مردم خاش در مجلس مطرح کرد؛
حضور گسترده و انتخاب اصلح مشت محکمی بر دهان یاوه گویان است
 
اسماعیل حسین زهی گفت: تمام کشورهای جهان و دشمنان نظام چشم به انتخابات ما دوخته اند حضور گسترده و انتخاب اصلح مشت محکمی بر دهان یاوه گویان و استکبار جهانی خواهد بود.
به گزارش عصرهامون، اسماعیل حسین زهی نماینده خاش در گفت گو با زاهدنیوز، بیان کرد: ملت غیور ایران ان شالله در این انتخابات نیز همانند دوره های قبل حضوری فعال خواهند داشت و شور انتخاباتی در کشور مشاهده می شود پای صندوق های رای نیز تداوم خواهد داشت و درصد بالایی از مردم در این حماسه شرکت کنند.

وی افزود: هنگامی که رییس جمهور با آرای بالای ملت بر سر کار بیاید پشتوانه محکمی در جوامع بین المللی خواهد داشت ، از آنجاییکه تمام کشورهای جهان و دشمنان نظام چشم به انتخابات ما دوخته اند حضور گسترده و انتخاب اصلح مشت محکمی بر دهان یاوه گویان و استکبار جهانی خواهد بود.

وی خاطرنشان کرد: رسانه ملی با برگزاری مناظرات و اطلاع رسانی به موقع برنامه های کاندیدا سبب شد تا مردم نسبت به نامزدهای ریاست جمهوری و برنامه آنها شناخت بیشتری پیدا کنند و ملت با مطالبه گری به افراد رای بدهند.

نماینده خاش تاکید کرد: جوانان در گام دوم انقلاب می توانند خدمات بسیاری به کشور داشته باشند و امیدواریم دولتی که سرکار می آید از این نیروی جوان در کنار تجربه سایر افراد برای رسیدن به اهداف کشور استفاده کند.

وی اذعان کرد: نظام جمهوری اسلامی مبتنی بر حکومت مردم است و دشمنان همواره به دنبال اختلاف انداختن بین ملت و نظام هستند اما مردم ما هرگز اجازه نمی دهند تا خللی در این ارتباط به وجود بیاید و همه جهان چشم به انتخابات ما دارد و حضور گسترده می تواند دسیسه دشمن را خنثی کند.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۸۸۸۶


ارسال