دوشنبه ۲۹ شهريور ۱۴۰۰ ,20 September 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
معاون اداری حوزه علمیه دارالعلوم مکی زاهدان ضمن تکذیب شایعات منتشر شده درباره تغییر موضع مولوی عبدالحمید در حمایت از کاندیداهای ریاست جمهوری گفت: تصمیم شورای راهبردی اهل سنت در حمایت از آیت الله رئیسی نظر قطعی است.
به گزارش عصرهامون؛ در پی انتشار بیانیه شورای راهبردی اهل سنت و حمایت مولوی عبدالحمید از سید ابراهیم رئیسی به عنوان انتخاب اصلح در انتخابات ریاست جمهوری پیش رو، شایعاتی مبنی بر اعلام حمایت وی از یکی دیگر از کاندیداهای ریاست جمهوری در فضای مجازی منتشر شد.

با توجه به این موضوع و به منظور اطلاع رسانی درباره صحت یا کذب بودن این اخبار با حافظ اسماعیل، معاون اداری حوزه علمیه دارالعلوم مکی زاهدان گفت و گویی انجام شد که ضمن تکذیب مطالب منتشر شده در فضای مجازی بر خلاف بیانیه شورای راهبردی اهل سنت، وی خواستار پیگیری این گونه مباحث از منابع معتبر شد.

وی بیان کرد: نظر مولوی عبدالحمید همان موضع شورای راهبردی اهل سنت کشور است که از آیت الله رئیسی به عنوان کاندیدای اصلح ریاست جمهوری، اعلام حمایت کرده و وی موضع دیگری برای حمایت از کاندیداهای ریاست جمهوری نداشته است.

حافظ اسماعیل با تاکید بر این که شایعات منتشر شده درباره تغییر موضع مولوی عبدالحمید کاملا بی‌اساس است، اضافه کرد: انتظار می رود که مردم به شایعات توجه نکنند و اخبار و مطالب را از منابع رسمی و معتبر دنبال کنند.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۸۹۳۸


ارسال