سه شنبه ۶ مهر ۱۴۰۰ ,28 September 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۳۰
مدیرعامل توزیع برق سیستان و بلوچستان:
برق ۲۰ دستگاه اداری پرمصرف سیستان و بلوچستان قطع شد
 
خلیل عوض زاده گفت: برق ۲۰ اداره پرمصرف سیستان و بلوچستان قطع شد.
به‌ گزارش عصرهامون، با حضور و بازدید مدیریت بحران استانداری سیستان و بلوچستان و مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق این استان از ادارات پرمصرف، برق ۲۰ دستگاه اداری قطع شد.

خلیل عوض زاده، مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق سیستان بلوچستان در حاشیه این بازدید با بیان اینکه بر اساس ابلاغ هیئت وزیران، سازمان‌های دولتی باید مصرف برق خود را ۵۰ درصد کاهش دهند، گفت: با توجه به اطلاع رسانی گسترده در خصوص لزوم مدیریت مصرف برق در بخش اداری، متاسفانه برخی از ادارات با وجود تذکر و اخطارهای مکرر، مصرف برق خود را به میزان تعیین شده کاهش ندادند و پرسنل این شرکت بر اساس دستورالعمل های ابلاغی اقدام به قطع برق این دستگاه ها کردند.

وی ادامه داد: کار پایش و بازرسی از ادارات به صورت روزانه توسط پرسنل شرکت توزیع نیروی برق سیستان و بلوچستان انجام می‌شود و ادارات و مراکز پرمصرف در نوبت اول تذکر و در صورت عدم کاهش مصرف تا سقف تعیین شده قطع خواهند شد.

وی به برگزاری انتخابات پیش رو و تامین برق پایدار در این روز اشاره کرد و افزود: با توجه به ضرورت تأمین برق پایدار مراکز اخذ رای، طی روزهای آینده با شدت بیشتری با مراکز پر مصرف برخورد خواهد شد.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق سیستان و بلوچستان بیان کرد: تمامی اکیپ های عملیاتی این شرکت در روز ۲۸ خرداد ماه ۱۴۰۰ به صورت آماده باش کامل بوده و تمام توان خود را برای انجام انتخاباتی بدون خاموشی به کار می گیریم.

وی ادامه داد: تامین برق مراکز درمانی و منازل مسکونی اولویت اصلی شرکت توزیع نیروی برق استان سیستان و بلوچستان است و در جهت پایداری برق این مراکز نیاز است همه ادارات و مردم همکاری کنند.

عوض زاده اظهار کرد: استفاده از روشنایی طبیعی در طول روز، استفاده از دمای ۲۶ درجه کولرهای گازی و استفاده از دور کند کولرهای آبی از جمله اقدامات ساده اما مهم در مدیریت بهینه مصرف انرژی است.

شایان ذکر است، طی هفته های گذشته نیز برق ۱۷سازمان پرمصرف شهرستان های ایرانشهر، چابهار، زابل و زاهدان به دلیل رعایت نکردن الگوی مصرف اعلام شده، با ابلاغ قبلی قطع شد.

انتهای پیام/

 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۸۹۴۱


ارسال