شنبه ۹ مرداد ۱۴۰۰ ,31 July 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۴۶
فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان:
حضور مردم در انتخابات اثرگذار، تعیین کننده و سرنوشت ساز است
 
نشست بصیرتی و روشنگری با حضور سردار شفاهی فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان و سران طوایف، علما و ریش سفیدان سفید آبه در شهرستان نیمروز برگزار شد.
به گزارش عصرهامون؛ به نقل از اوشیدا؛ در این نشست سردار احمد شفاهی فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان گفت: ایران اسلامی مظهر مردم سالاری دینی است.

وی با بیان اینکه انتخابات در ایران تحکیم پشتوانه مردم از انقلاب اسلامی است گفت: انتخابات امروز تضمین کننده امنیت کشور، و اقتدار ملی است.

سردار شفاهی با بیان اینکه تمام مسئولین اجرایی و غیر اجرایی در نظام مقدس مستقیم و غیر مستقیم با انتخابات تعیین می شوند گفت:حضور حداکثری در انتخابات باعث بالا بردن حیثیت و آبروی ایران در دنیا خواهد شد.

وی ادامه داد:حضور مردم در انتخابات اثرگذار، تعیین کننده و سرنوشت ساز است، اگر حضور حداکثری باشد اثرات و برکات ویژه ای دارد، و اگر پایین آید اثرگذاری خود را کاهش می دهد.

فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان تصریح کرد: در طول انقلاب اسلامی همواره انتخابات از اهمیت و جایگاه بالایی برخوردار بوده، اما انتخابات پیش رو به دلیل اینکه دشمن نقشه های ویژه ای برای آن در نظر گرفته از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

وی گفت: تمام ستم گران جهان بعد از انقلاب اسلامی چون جایگاه خود را متزلزل می دیدند با هم متحد شدند و در هر مقطع با ظرفیت های گوناگون پای کار آمدند تا انقلاب اسلامی را تضعیف کنند.

سردار شفاهی افزود: کشور ایران اسلامی مهد اقوام و مذاهب است و دشمن در برهه ای از زمان درصدد ایجاد اختلاف بین اقوام و مذاهب بود که هوشیاری مردم و تدابیر رهبر انقلاب مانع از آن شد.

وی گفت: در طول انقلاب اسلامی ماشین جنگی دنیای استکبار بر علیه ما همواره به کار افتاد اما بازهم مردم ایستادند و دشمن هنوز نتوانسته است کاری از پیش ببرد.

سردار شفاهی خاطرنشان کرد: امروز دشمن با تمام توان پای کار آمده است تا مردم را از نظام اسلامی جدا کند، دشمن با چهره دلسوزانه توصیه می کند که مردم در انتخابات حاضر نشوند، اما این مردم هستند که هیچ گاه ظلم و ستمی که بر ما در طول سال ها دشمنان روا داشته اند فراموش نخواهند کرد و با حضور حداکثری در انتخابات تو دهنی بزرگی به استکبار جهانی خواهند زد.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۸۹۵۰


ارسال